Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

vystoupení v Plzni

Sedím na posteli a okolo ještě všichni spinkají... dneska jsme ve 2 ráno vyložili náklaďák....

Pro mnohé tato akce začala už ve středu hledáním částí vypraných kostýmů. Ve čtvrtek v 6 ráno dorazil kamion, naložili jsme věci a hurá do Plzně. Někteří si to vzali zkratkou přez práci, ale většina dorazila na místo určení už ve čtvrtek, kluci postavili maštal a runty, holky kolbiště a stany (povedli se :-))

V pátek byl první turnaj v 11 hodin. Ráno dorazil zbytek bandy a hurá do turnaje. První turnaj v pohodě.... ale na odpolední pršelo, takže byl bohužel odvolán. Odpoledne jsme dělali kraviny a slavili :-)

V sobotu byli 2 turnaje - nic neobvyklého se nestalo, večer šel kus bandy do kina, druhý kus na bowling a zbytek seděl u karavanu a kecal :-) naprosto ideální.

V neděli ráno nás probudilo vedro a sluníčko, vydrželo do prvního turnaje, kdy začalo dost nebezpečně krápat, ale vydrželo to. Mezi turnajema jsme se pomalu balili a uklízeli věci, abychom toho pak neměli moc... Odpolední turnaj nám hned na začátku zpestřil Jířa, který s Denim špatně odbočil na kolbiště... protlapkal si mezi kolíkama, proběhl se po hledišti a zase se ladně zaparkoval do kolbiště :-) Chudáci diváci z toho byli vykulení, my vytlemení :-)

Po druhém turnaji balení.... no, šlo to celkem rychle... jen nechápu, jak jsme to všechno mohli narvat na malé auto :-)

Jen co jsme odjeli, tak začal v Plzni slušný lijavec... po cestě nás potkala bouřka v Praze, ale jinak byl celkem klídek... ještě v noci vyložit náklaďák a pak vykoupat a spinkat...


Autor: Lucinka (08.44:59 / 16. 08. 2010)

Pracujme bez dlouhého hloubání, je to jediný prostředek, jak si udělat život snesitelným.
-- Voltaire
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.