Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Kurz s Lukášem a Mirkou :-)

Na tento víkend byla naplánovaná dlouho očekávaná návštěva a to v podobě našich kamarádů Lukáše, Mirky a Sindibáda :-)

Tato trojice k nám dorazila v pátek v noci z Trenčína. Lukáš s Mirkou trénují koníky pro film a kaskadérské práce, takže se od nich máme hodně co učit!!! Většinu času tráví ve Španělsku a když mají omylem volno, tak dělají kurzy na Slovensku.

Po dlouhé době měli konečně volný víkend, tak dorazili k nám, aby nás trošku porovnali s prací s koníkama. Snad jsme je moc nešokovali :-)

Začínali jsme v sobotu v 10 hodin a vždy pracovali na louce 2 koně a s jezdci řešili různé problémy nebo přání, co by kdo chtěl umět :-) že Igelite :-)

Počasí nám oba dva dny docela přálo... nebylo nějak extra teplo, byla docela slušná zima, ale alespoň nepršelo a nefoukalo.

Postupně se vystřídali snad všichni koně a chudák Luky s Mirkou už večer nemohli ani mluvit. Neustále jsme na ně měli nějaké záludné otázky :-) Večer nám Lukáš ukazoval fotky z natáčení různých filmů, kde s Mirkou hrají a aby nás potrápil víc, tak nám ukazovali videa, jak můžeme s koníkama pracovat. Většina z nás by v těch videích ráda viděla sebe a své koníky... ale na to máme ještě hoooodně času :-)

V neděli se pokračovalo s tréninkem, takže jsme se opravdu vyblbli všichni. Koníci měli prudivou náladičku, takže se předvedli... hlavně ta moje ušatá kobyla...  ale Lukáš měl z její nálady radost a začal s ní zkoušet poklony a levádu :-) tak jsem nakonec usoudila, že tak hrozná zase není :-) Jako bonus a oříšek nakonec jsme vzali Čendu :-) Měl super prudící náladu, takže ukázal vše, co mi s ním dělá problém. Ale nakonec to Lukáš pořešil a mám spousty domácích úkolů. Míšovi se splnilo přání a s Pupím udělali poklonu :-) a jako překvapení večera se kluci učili padat :-) jelikož bylo všude mokro a pak už i vlastně tma, tak to trénovali na stojícím koni v maštali, kde padali do sena a na matrace :-) Docela se vyřádili a přišla i pochvala od Mirky a Lukyho :-)

Moc jim děkujeme za pomoc s koníkama a pokud by někdo chtěl a měl možnost se jet podívat na jejich kurz, tak doporučuji! Nejbližší je 12. 12 v Trenčíně. Jinak pokud vše půjde jak má, tak snad Mirka s Lukym dorazí v lednu

pozvánka na seminár


Autor: Lůca (09.36:58 / 30. 11. 2010)

Snadněji srovnáš stery hodiny, než deset ženských.
-- Perské přísloví
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.