Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 129 | 130 | 131 | 132 | 133

Laco 13.48:30 / 24. 01. 2012

Neda sa opísať pocit , keď som sa s Jakubom stretol v Trenčíne prvý krát. Bolo to k večeru a bolo krásne leto a bolo jasné, že je to človek , pre ktorého je česť a ochota na prvom mieste. Málo sme spolu rozprávali - nebolo treba. On vedel kedy hovoriť a vedel kedy mlčať.
A keď sme spolu pracovali na filmovaní na Švihově - nebolo treba slov , spoločnu scenu sme spravili vdaka jeho vnímavosti . V tom velkom tele - bola ešte väčšia duša.
Keď som sa dozvedel že mlčať bude naveky - bolo mi strašne smutno, a tá správa zobrala všetkých nás z WAGUSU.
Vďaka že si bol - však bol si príliž krátko .
Jakub bude vždy patriť do RYTIERSKEJ SIENE SLÁVY

Viky 12.59:01 / 24. 01. 2012

Vážení bývalí členové Honoris a všichni věrní fanoušci,mezi které se počítám!
Zpráva o smrti Jakuba mně dost zasáhla - byl ještě tak mladý! Vloni nás opustil můj tatínek,který také nebyl tak starý,tak vím, jak je to pro pozůstalé těžké a proto jim přeji hodně síly a ze zkušenosti mohu říci, že to chce čas, aby se s tím člověk trochu vyrovnal a byl schopen žít dál pro ty, kteří zůstali ....

tTereza 11.19:36 / 24. 01. 2012

Hanka má pravdu je to jen těžko uvěřitelná zpráva navíc když zemře tak mladý člověk a i když jsem ho neznala osobně je mi to upřímně líto...Co mohu napsat víc než jen upřímnou soustrast.

Hanka 10.34:47 / 24. 01. 2012

Moc smutná a jen těžko uvěřitelná zpráva
My diváci určitě nezapomeneme na rytíře Edmunda - neodolatelně vtipného a sympatického padoucha.
A snad Ti nejbližší, kdo Jakuba znali a měli rádi, najdou sílu, aby se s touto ztrátou dokázali poprat...

Eva Tábor 09.54:31 / 24. 01. 2012

Toto jsou oznámení,která v člověku zanechají pouze hluboký smutek.V případě mladého života se k tomu přidá zmatek z nepochopení.Upřimnou soustrast Všem pozůstalým.

Paul de Drupin 09.38:48 / 24. 01. 2012

Celé panství je pokryto černým suknem a smuteční svíce za Edmunda zapálená. Přátelé jak smutná zpráva. Slovy se vypovědět nedá. Věřím však, že andělé našeho drahého a skvělého rytíře Edmunda do nebe doprovodili, neb On sám andělem byl.
Upřímnou soustrast rodině, pozůstalým a Lucince.
Paul de Drupin

Aleš Praha 05.41:31 / 24. 01. 2012

Je mi to ze srdce moc líto!!!Upřímnou soustrast rodině a všem jeho kamarádům!!!Svíčku určitě zapálím!!!

Karel Winkler 00.15:11 / 24. 01. 2012

Je mi to moc líto,znal jsem ho jako rytire na kolbišti,ale osobně jsem ho nestačil poznat,lituji toho a pláču.Svíčka u nás hoří každý večer a v den pohřbu zapálíme jednu za mistra Kubu Karel Winkler

Honza Bobek 23.50:49 / 23. 01. 2012

Nejde mi to do hlavy, nerozumím tomu, nechápu to. Asi jako mnoho z vás. Ale jsem moc rád, že jsem Kubu znal a je mi smutno, že už se nepotkáme...

Aleš Jašek 23.35:49 / 23. 01. 2012

Upřimnou soustrast rodině a všem Jakubovým blízkým.
Svíčku za Tebe určitě zapálím.

Jiří Hofman 22.26:00 / 23. 01. 2012

Je mi to moc líto. Odešel příliš mlád. Už mu nebylo dopřáno naplno se rozmáchnout svým mečem a razit si cestu životem.
Měl sem tu čest ho poznat a vážit si ho.
Vzdávám mu poctu, spolu s Markétou. Skláníme hlavu před zármutkem všech, co ho milovali.

Dejvák - Rekruti 22.22:32 / 23. 01. 2012

Osobně jsem ho neznal, ale kluky jsem viděl jezdit. Když odejde někdo z party je to vždycky velká ztráta. Určizě zapálím svíčku. D

Sob 21.34:25 / 23. 01. 2012

Myslel jsem,že mne jen tak něco nepřekvapí a nezlomí. Je to pár minut co jsem zjistil,že opak je pravdou...Často vzpomínám na krásné dny co jsem prožil s Honorisáky. Na holky,na kluky na tu srandu a vtípky o které nikdy nebyla nouze. Pravidelně jsem si sliboval,že Vás zase všechny navštívím. BOHUŽEL jen sliboval...
Kubíku promiň,že jsem to nestihl. Jsi jeden z těch co mi nejvíce
přirostl k srdci. Nikdy na tebe nezapomenu.

Romana s dětmi, obdivovatelka 21.16:17 / 23. 01. 2012

Je mi to moc líto. Za celou rodinu Romana

Monika,Radek a Martínek 21.10:12 / 23. 01. 2012

Upřímnou soustrast celé rodině...:'-(
letití divaci z Českého Krumlova

Tankred 20.55:51 / 23. 01. 2012

Pro všechny: Pohřeb pana Edmunda se bude konat v sobotu 28.ledna 2012 ve 14:00 hod.v Litoměřicích. Jménem Lucky chci požádat všechny, kdo nepatřili k blízkému okruhu rodiny a přátel, aby si v tuto dobu nejlépe doma zapálili svíčku a vzpomněli tak na něj.

Olda 20.44:35 / 23. 01. 2012

Upřímnou soustrast rodině a členum Honoris.Budeš nám všem moc chybět.

Lída 20.41:12 / 23. 01. 2012

Můj nejoblíbenější rytíř, hrdina, ač hrával záporáky, okouzlil mě.... Jakube, je ti jistě teď dobře, tví přátelé a blízcí jsou na tom hůř. Kéž vám Bůh pomáhá nést smutek a stesk a čas zahojí ránu teď tak bolavou. Na Edmunda nelze zapomenout... upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Lenka 20.40:39 / 23. 01. 2012

Kubu jsem znala jen z hlediště,přesto bylo poznat,že to musí být skvělý člověk!Při slovech,které jsem zde četla mi řičely potoky slz a jistě takových lidí je mnohem víc.Všem bude chybět!Ale Edmund bude žít v našich srdcích....
UPŘÍMNOU SOUSTRAST JEHO RODINĚ A KAMARÁDŮM:'-(

Lenka 20.39:19 / 23. 01. 2012

Upřímnou soustrast všem, co ho měli rádi. Je mi to moc líto :-(

Martina 20.23:57 / 23. 01. 2012

je mi to moc líto..upřímnou soustrast rodině i všem kamarádům :'-(

Carodejka/Jana 13.27:00 / 22. 01. 2012

Kuba byl prototypem gentlemana a jednim z nejhodnejsich lidi, ktere jsem kdy poznala. Poznat ho byla cest a jeho odchod v tak mladem veku je skoro neunosna ztrata. V mysli jsem s vami a marne tapam po nejakem zpusobu, jak pomoci, potesit...

Kačka 22.49:44 / 21. 01. 2012

Nemám slov:-( Byl to skvělej kluk.Měj se tam Kubíku nahoře dobře.

Denisa 19.48:33 / 21. 01. 2012

Upřímnou soustrast všem. Všechny jeho fanynky ho velmi postrádají, ale myslím, že by nikdo z těchto řad neměl zapomínat, že především patřil své rodině a úžasnému kolektivu všech z Honoris. Těm posílám upřímnou soustrast největší a nejsilnější. Svět neví o co přišel. Moc mě to mrzí. :'-( Člověk jako on se rodí jen velmi poskrovnu.

Lucka 17.38:31 / 21. 01. 2012

Nevím co psát,ale chtěla bych toho tolik.Poděkovat,že jsem ho mohla poznat,poděkovat za to,že byl a dělal všem takovou radost,poděkovat....bylo by toho tolik....Kubo budeme všichni vzpomínat.Byl to člověk,který nedokázal druhému ublížit a přece nás musel opustit.Proč?Vždyť byl tak mladý....Měj se tam moc hezky a snad se tam s Vámi potkáme (také s Fíďou).

Celkem: 3312  
<< 129 | 130 | 131 | 132 | 133

Miláčku, zapomeňme na všechno, co se mezi námi nestalo.
-- Ionesco
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.