Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 126 | 127 | 128 | 129 | 130 >>

Vilda 18.13:29 / 18. 06. 2011

PRO TANKRED: Ahoj Takrede, chtěl jsem ti napsal mail, ale zpráva se mi neodeslala. Důbodem byla chybná nebo neexistující adresa.
Ty už nemáš svůj mail na volný.cz???

verča liberec 12.14:15 / 17. 06. 2011

11,6 byl v liberci jarmark,chyběli jste tam ale chápu důvod vašeho ukončení sama vím jaké to je když vá někdo pořád podráží nohy jak je těžké se zvedat a jednou ty síly dojdou, moc mě to mrzí protože jsem vás na všech jarmarcích navštívila,plno lidí vás na jarmarku hledalo,všichni honorisáci máte velká srdce.doufám že ti co zavinili ukončení vaší činnosti že jednou na ně dojde a vše zlé se jim vrátí i s ůroky,vždyt znáte ta přísloví NA KAŽDÉHO JEDNOU DOJDE-BOŽÍ MLÝNY MELOU POMALU ALE JISTĚ přeji všem bývalím honorisákům mnohu zdravý a štěstí,aprosím přijedte se někdy podívat do liberce.to co se vám stalo je bohužel v tomto státě normální že HODNÍlidé jsou odsuzovánu napadáni a pomlouváni jak je to přísloví DOBRÝ SKUTEK MUSÍ BÝD PO ZÁSLUZE POTRESTÁN nebo KDYŽ PODÁŠ PRST UTRHNE TI CELOU RUKU.vím o šem mluvím bohužel to sama znám:-(

jirkaliberec 09.25:22 / 09. 06. 2011

Již se tedy neuvidíme. Možná, ale vyrůstá generace Honoris II.

Teta Dáša 20.32:49 / 06. 06. 2011

Pro Lenku: Na Slavnosti pětilisté růže do Krumlova přijede jen několik členů skupiny Honoris, jedou si zavzpomínat na doby, kdy tu turnajovali. Obléknou kostýmy a jako dvořané pana Petra I z Rožmberka projdou v průvodu až na kolbiště, kde v rolích diváků shlédnou rytířský turnaj. Pouze pan Guilliaume se svojí princeznou doprovodí pana Petra Voka

Lucka 09.40:29 / 06. 06. 2011

Pro "Zeleného rytíře":
Ještě jednou díky za neděli a písni mi, prosím, na mail: mudrochova.lucie@seznam.cz kontakt na sebe. Budu se těšit na další spolupráci. Kdybys měl nějaký nápad, tak sem s ním a třeba můžem něco zrealizovat. Pozdravuj svý dva hnědý parťáky a i jim velký dík. Zdraví Lucka

Igelit 08.20:50 / 06. 06. 2011

Ja sa na slavnostiach v Českom Krumlove tento rok nevyskitnem, nevýchadza mi to časovo už mam na ten výkend dohodnuty ini program. Nie nieje zaradená do žiadnej skupini, členovia tam idú na vlastnú pesť, spolu z mnohími iními šermiarimi a členmi ostatnich skupín a historickými nadšencami z inich skupin ako doprovod krála v niekoľkých sprievodoch v meste. Z tohto dvovodu nemajú ani žiadnu stránku, ale velkolepé krumlovské slavnosti nájdete na internete určite.

Lenka 21.16:04 / 04. 06. 2011

Pro Igelita:-Děkuju za odpověd.Budete také na slavnostech v Českém Krumlově?
Také bych se chtěla zeptat,jestli je ta dřužina,v níž budou členové Honorisu zařazena do nějaké skupiny a zda má nějaké internetové stránky.Děkuju.

Igelit 08.03:53 / 03. 06. 2011

Pro vítu z Otravi, to že velka čast členov utiekla k niekomu inemu do Krumlova nieje pravda už len kvoli tomu že nikto nikdi neutiekol, rytieri boli rozpusteni a je ich slobodnou volbou kam pojdu dalej, pokial sa rozhodli vstupit do doprovodu krála na slavnsotiach v krumlove je to ich slobodna volba a nikto im to nema za zle.

A ano je pravda že zopar sa ich učastni tejto akcie takže ich možeš navštívit tam.

Pro Lenku:
Nie nieje to pravda, žiadny film sme nenátačali, táto informácia je milna, no skupina pre vás chista ine prekvapenie ale dočkáte sa ho až na podzim. Som názoru že toto prekvapenie bude dostačujúcou rozlučkou nás všetkých s honorisom a našimi fanušikmi.

Romana 13.33:14 / 02. 06. 2011

Dobrý den můžu se zeptat kde skončill valášek Cagey? byli jsme jeho první majitelé tak jen ze zvědavosti a jestli se má dobře:-)děkuji za odpověď

Vita z Ostravy heraldik 11.43:06 / 02. 06. 2011

Je velká škoda že jste skončili.Byli jste velkym vzorem pro mne a mé tři syny vystupujeme také jako ritíři.Je pravda že část členů utekla k někomu jinému v Ćeskem Krumlově?Je to škoda moc jsem vám fandil protože není jednoduché udělat vystoupení i s koňmi.Kde uvidím tedy alespoň některé členy skupiny?

Lénˇa 21.48:00 / 01. 06. 2011

V Liberci jsou všude upoutávky na jarmark.Honoris je všude.Na plakátech,na ,,transparentech"na radnici.Každý rok bych skákala radostí až do stropu.Ráda Vás vidím,ale zarovenˇ mi hned dojde,že už nejste:-( Nejvíc mě však na tom štve to,že právě Liberec Vám zrušil vystoupení,ale návštěvníky nalkává přes vás.
.....Prý jste v létě točili film,dostane se k vašim stále věrným fanouškům???

Nynynka 10.26:49 / 01. 06. 2011

Opravdu škoda, že jste skončili... V Krumlově jsme vás navštěvovali s táborem téměř každý rok :'-(

David z Plzně 07.24:59 / 01. 06. 2011

Hezký den všem.
Tak se u nás za Plazou objevila obrovská halda písku. A dcera začala vzpomínat na vaše vystoupení. Mysleli jsme, že je ta halda pro Honoris. Tak jsem zašel sem a nevěřím svým očím! Vaše vystoupení jsme navštěvovali především v Sušici tady v Plzni také. Moc mne mrzí, že jste skončili. Prosím ponechte stránky nějaký čas v provozu, ať mohu s rodinou vzpomínat! Byli jste úžasní.
,,Co takhle nabízet třeba DVD z vystoupení pro zhrzené fanoušky?´´:-*
Srdečně zdraví David z Plzně

Libor 13.15:54 / 29. 05. 2011

Ahojky,nevím proč Honoris končí,ale je to pro mě dost velká rána.Vždycky jsem se na jejich vystoupení strašně těšilA teď už nic.Jejich vystoupení byla krásná a zábavná zároveň.Vzpomínám si na jejich první vystoupení u nás,byla to nádhera a pak už jsem se jen těšil až opět přijedou.Teď už asi nám všem zbydou jen ty krásný vzpomínky.Říká se že naděje umírá poslední a já věřim,že ta naděje nezemře a skupina Honoris nás potěší dalšími vystoupeními.

Denisa 15.53:25 / 27. 05. 2011

Pro Léňu: Naprosto mi mluvíš z duše! Víra mě drží nad vodou :-)

Lénˇa 21.05:02 / 24. 05. 2011

Deniso,já sTebou také souhlasím.Nějak to zažívám stejně.Od března,kudy jsem chodila,tudy jsem říkala,že brzo začne sezona a počítala dny,kdy bude jarmark a přijede Honoris.Jenže pak přišel blesk z čislého nebe a jako by skončil svět...Tedˇ když jdu tam,kde byly rytířské souboje,jako by se tam zastavil,pokaždé myslím na Honorisáky:-))nemůžu se smířit s tím,že ten skvostný turnaj,na který jsem vytáhla i mé rodiče,by měl být ten poslední...Nikdy by mě nenapadlo,že jediné co budu chtít bylo to,že až jednou pudu těmi místy,že se tam zase objeví žluto-modrý stan,po kolbišti budou pobíhat Honorisáci a přes hrazení budou přehozené čabraky...Tak snad Vás ještě někdy potkám.Já stále věřím....

Denisa 17.42:26 / 24. 05. 2011

Souhlasím s Léňou. Život bez Honorisu je prázdný, nekonečně dlouhý. Nemám nějak pro co žít! Vždy jsem se celý rok těšila na přelom července a srpna, kdy jsem vác vídávala v Trenčíně. A touhle dobou bych už vyhrabávala památníček na autogramy. Ale teď? Není nic. Jen jakési nekonečno, ze kterého bych se nejradši vrátila do svých "dětských let". Doufám, že se moje vzpomínka jednou opět stane něčím hmotným. Chtěla jsem se k vám příští prázdniny přidat a být součástí dokonalého rytířského světa :-) No... bohužel. Pořád se s tím snažím vyrovnat. Neumím si říct, že už prostě nejste.. pořád doufám, že vás ještě jednou někdy uvidím. Věrná fanynka :-)

Lénˇa 21.15:44 / 23. 05. 2011

To je koněčně po 2 měsících a 19 dnech trochu potešující zpráva.Život bez Honorisu mi připadá jako hodně černý sen.Není na co se těšit:-{

Teta Dáša 16.13:22 / 23. 05. 2011

Ahoj fanynky a fandíci, velkou část členů bývalé skupiny Honoris najdete letos na Slavnostech pětilisté růže v Českém Krumlově. Emigrovali k Petru I z Rožmberka a doprovodí jej jako jeho dvořané, několik jich ale doprovodí i pana Petra Voka a jeho matku Annu z Rogendorfu.....

Martina 13.45:11 / 23. 05. 2011

To je, ale smutná zpráva :-( a já se tak těšila, že se v létě zase uvidíme..

Dana 19.50:24 / 22. 05. 2011

misa v. Teď už asi nic......-(

misa v. 17.16:21 / 22. 05. 2011

Zdravím.Chci se zeptat,kolik stojí vstupné pro dospělé a děti.Děkuji.Míša

Tankred 14.31:59 / 21. 05. 2011

Pro Palos3: Do Trenčína bychom letos nejeli, ani kdybychom neskončili. Bohužel by to letošní rozpočet slavností stejně neumožnil.

Pro Pavlínu: Je mi to líto, ale ani do Hradce. Už nikam :-(

Pavlína 08.28:41 / 17. 05. 2011

Takže ani do Hradce nepřijedete? Na Elišku?

Palos3 19.43:34 / 11. 05. 2011

tak aš teraz som sa isiel pozriet na program 2011 lebo sa s celov partijov tesime do Trenčina na hry a teraz som v šoku Honoris je fuč!!!!!!!!!!§to ma velmi ranilo

Celkem: 3312  
<< 126 | 127 | 128 | 129 | 130 >>

Každý člověk má dvojí vychování: jedno, jehož se mu dostává od jiných, a druhé, důležitější, které si dává sám.
-- Edward Gibbon
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.