Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Eggenburg

Akce jen na víkend... v pátek dopoledne byl trošku zmatek, kdo, kdy, kde a v kolik, ale nakonec se vše pořešilo a dopadlo dobře :-) Koníci a chrysler jeli odpoledne a my jsme s medvídkem vyráželi až večer. Na plac jsme dorazili o půlnoci. Rychle přeházet věci do jiného auta a už se frčelo do místního sport centra, kde jsme byli ubytovaní. Rychle ustlat a už bylo ticho a všichni spinkali. Ráno vstávat brzo - museli jsme vše připravit a vybalit. Rytíři jeli na parádu a se zbytkem lidiček jsme připravili kolbiště, kluci zatloukli Rolanda, naházeli jsme bedny do medvídka a už byli rytíři zpátky. Pak bylo volno. Turnaj byl od 15.30 a bylo to v pohodě, žádné extra novinky nejsou... po turnaji zase volno... jen jsme připravovali věci na ohňovku, řešili kdo a co bude mít za úkol. Večerní turnaj byl super, koníci tušili, že se na ně něco chystá, takže z toho byli tak trošku vyvedeni z míry, ale všichni to zvládli bez ujmy na zdraví :-)

V neděli čekal kluky pro změnu průvod a pak odpoledne turnaj. Velká pochvala rytířům - konečně jsme viděli parádu ve správném provedení a bez chyby.... to se moc často nestává...:-p

Po turnaji jsme začali balit a nakládat věci. Po páté hodině bylo vše naloženo - včetně koníků a jelo se domu. Cesta byla docela pohodová... na začátku Martin upravil ivecem jednu značku, protože se mu nějak asi moc nelíbila a pak byla po cestě nějaká ne moc hezká bouračka. Jinak pohoda. Mimochodem... stejnou značku pak upravil i Honza s karavanem.... co proti té značce všichni měli, to nechápu :-)  

Doma jsme vyložili věci, uklidili, připravili krmení koníkům a akorát dojelo iveco. Koníky jsme vykrokovali a nechali vyválet v písku, nakrmili a hurá spinkat... Někteří přesedali do jiných aut a jeli směr domov, protože museli ráno do práce.


Autor: Lůca (10.28:29 / 15. 09. 2010)

Jediný způsob, jak si uchovat zdraví, je jíst, co nechceš, pít, co nemáš rád, a dělat, co se ti nelíbí.
-- Mark Twain
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.