Последнее сообщение:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

kování chudáčků koníčků

Tak opět přišel termín kování... nečekaně o této akci téměř nikdo nevěděl, takže měl jiné plány... co Oli?

Dopoledne dorazil kovář... no, neměl nás moc rád, když zjistil, že jsme trošku dýl nemazali kopýtka a tudíž je jejich pevnost extrémní. Vystrouhal Denyho a Sandi a nakázal naložit ostatní koně do vody, aby kopýtka trošku povolila.

No, když jsem viděla, jak Smoukal stojí v kádi s vodou, zadní nožky v kýblech a tváří se naprosto "inteligentně", málem jsem umřela smíchy... postupně jsme nakovali všechny koníky. Nejvíce to odnesl asi Kubík, který bohužel o kování věděl, tudíž držel koně.

Super pohled byl na Dádu, která hlídala naloženého Pupíka a usnula vedle něho ve spacáku... jaké to bylo probuzení, když zjistila, že leží v kaluži vody a Pupík stojí na suchu... Naložila ho zpět do kýblů a Pupík provokativně stál v jednom kýblu oběma zadníma nohama a do druhého dělal velké.... ale jako obří...  takže se musela voda měnit.

další bonus Lada -  hlídala Nashe, aby stál... kůň stál velmi nenápadně... najednou byla vytopená maštal a Nash stál v suchých kýblech...  při dalších pokusech se nám povedlo vrátit mu jednu nohu zpět do vody, ale další 2 nožky byly venku... jak to jen ten kůň dělal...

Jako bavili jsme se :-)


Author: Lucinka a spol :-) (16.06:16 / 04. 07. 2010)

Všechno nové je drahé, zevšední, co se denně vidí
-- Přísloví
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.