Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

První akce v Brandýse nad Labem

Letošní první akce se konala na zámku v Brandýse nad Labem.

Tato akce pro nás začala asi už ve čtvrtek balením, natíráním a vlastně veškerým hledáním a kompletováním potřebných i nepotřebných věcí.

Sobota se nesla ve znamení ranního vstávání a rychlého dobalování. Ale kupodivu jsme odjeli včas :-)

Cesta byla sice krátká, ale myslím, že někteří si ji dokonale užili... gumídci snad všude, jen ne tam, kde by měli být, ladné cestování po autě, hledání gumídků po zemi... no bomba :-)

Do Brandýsa jsme dorazili všichni v koloně. Vyložili jsme věci a koníky  a byla chvilička relativního klidu. Následovalo chystání se na průvod, kde jsme postupně začali zjišťovat, co nám vlastně chybí... no, nebylo toho málo. Takže Vlasta s Johankou cestovaly zpátky do Boleslavi a ne jednou :-( 

Po průvodu jsme chystali kolbiště a snažili se trénovat nástup. Snaha fakt byla! Před turnajem jsme s panošema nacajkovali klukům koníky a přivedli je některým doslova pod nos :-)

Myslím, že na první turnaj to bylo celkem povedené. Dokonce i Denis přežil svou první akci bez větší újmy:-) Nikdo nikoho nepřejel, nesrazil, takže velký úspěch :-)

Večer si rytíři zkusili bojovat v bitvě a musím uznat, že jim to šlo. Koníky to bavilo a kluci si to taky užívali. Dobře, nějaké to zranení bylo, ale nic smrtelného. Smrtelné bylo až ošetření desinfekcí :-)

Po bitvě jsme naložili koníky, sbalili věci a hurá domu.

V neděli ráno se spousta lidí vypařila, takže u koníků zbyl opět a pro změnu Lůca, Dáda, Kubík, Katka  a Cicmalové. Uklidili jsme nepořádek po akci a trošku pracovali s koníkama, kteří na turnaji nebyli. My si užívali sluníčka a řádně jsme se spálili. Ale byl vcelku klídek a pohoda :-)


Autor: Lucinka (08.30:46 / 26. 04. 2010)

Mluvit a nemyslet je totéž jako střílet a nemířit.
-- Miguel de Cervantes
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.