Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Máme první aktualitu

Dva rozverní pachatelé se skříňkou na kolečku.Hrstka statečných se dostavila na ranč i v nečase, který se nám od první chvíle pokoušel zkazit náladu. Nedali jsme se. Rozhodli jsme se, že si připomeneme Silvestr, na který máme vážně jen ty lejlepší vzpomínky. Ač jsme "bezvýhradní abstinenti", opět jsme vztáhli ruku k alkoholu. Nechtějte vědět, co následovalo. A co teprve příští ráno! Naštěstí měli někteří smůlu a vinná smršť se jim vyhnula. Pouze oni pak měli dostatek sil, aby se věnovali koníkům.

Dobrá nálada panuje i při práci.Celou sobotu většina z nás trávila v posteli. Až navečer jsme se začali vracet do starých kolejí. Pravda, byly zde z jedné strany nátlaky, které málem zapříčinily další bouřku. Vydrželi jsme. Další den jsme se prací snažili odčinit sobotní faux pas. Jak je vidět na fotkách, dobrá nálada nás přesto neopustila.


Autor: MAZánek (09.09:05 / 25. 03. 2008)

Není nebezpečných žen, jsou jen slabí muži.
-- André Maurois
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.