Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Linz - městské slavnosti

Je neděle kolem oběda... většina lidiček ještě dospává cestu... vrátili jsme se dnes ráno kolem půl 5...

Akce byla jen v sobotu, ale jelikož jsme měli být v Linzi na náměstí v 8 ráno, tak odjezd byl plánován na pátek kolem 3-4 hodiny odpolední... a? Povedlo se :-) odjezd ve 4... Iveco s koníkama, Scudo s malým vlekem a Chrysler s velkým vlekem. Cesta trvala asi 5 hodin. Kluci s Chryslerem jeli rovnou do Linze připravit kolbiště a holky s Ivecem ubytovat koníky. Spali jsme v rodinném baráčku, pro koníky byly připraveny luxusně nastlané a připravené boxy, takže jsme se postarali o koníky a užívali si klidu a pohody. Kluci dorazili kolem půlnoci. Ráno jsme vstávali asi v 6, zabalit, naložit a hurá do Linze.  Dorazili jsme včas, vybalili jsme věci, nacajkovali koníky a už kluci odcházeli na průvod a hned na turnaj. První turnaj byl od 11 hodin... na náměstí... naprosto vražedná kombinace, první turnaj jsme přežili... pak bylo pár hodin volno. Další turnaj byl od 19 hodin. Takže jsme se celé odpoledne povalovali, Kubík, Honza a Jirka si ještě zašermovali a byl opět klid. Koníci se poflakovali ve slámě.

Večerní turnaj už byl v pohodě. Na kolbišti byl stín, takže už se dalo i běhat :-) Následoval večerní průvod a odjezd domů.

Koníky jsme hned naložili, aby mohli co nejdříve odjet a my balili zbylé věci. Odjížděli jsme asi kolem půl 11 večer... Cesta byla krutá... po celodenním pobytu na sluníčku... po 2 turnajích....  ale všichni jsme dorazili v pořádku.


Autor: Lucinka (12.38:01 / 11. 07. 2010)

Když má líná žena mouku, tak nemá síto
-- Italské přísloví
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.