Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

konečně klidnější víkend

Klid pohoda a pak ještě klid :-) Ráno jsme si v klídku spinkali jako miminka, chudák Vlasta krmila... pro změnu :-) Pak jsme s Alčou rychle vykydali a už tu byl kovář. Dnes nás čekalo celých 6 koní. 2 na podkovy a zbytek jen vystrouhat. Bylo to hustě rychlé. Normálně bychom kováním strávili celý den, ale dneska se kovalo ve dvou - kovář a jeho pomocník, takže jsme byli už ve 2 hodiny hotoví a už jsme seděli u obídku :-) Když po obědě dorazila Lada a Oli, tak koukali jak puci :-)

Po obídku pěkně pustit pohádku a hajat :-) Jako uznejte, spánek po dobrém obědě je to nejlepší, co může být, nebo ne :-) Po probuzení ze zimního spánku jsme šli mučit chudáčky koníčky. Poprudili jsme se navzájem, co kdo umí a neumí :-) alespoň máme zase na čem pracovat :-)

Uprostřed našeho mučení se Dáda předvedla... rozplývala se, jak jí to s Nashem pěkně jde a že bez sedla už jim to docela šlape. Jen to dořekla, tak spadla jako pytel brambor do mokrého písku. Byl to dutý zvuk, když se ladně obtiskla a my jsme vybuchli smíchy :-D

Teď tady pěkně sedíme v teplíčku u televize, kecáme a děláme bordel... pro změnu :-)

 

V noci dorazil Oli s Ladou... byli na honu a pak to šli oslavit do hospody. Olin měl hustou náladu... větříček mu trošku navál do hlavy a byla sranda. Malá Kačutka ho proškolila, co se týká sprchování v teplé vodě - nějak ji omylem vypnula a chudák Oli se statečně osprchoval ve studené. Ostatní měli záchvat smíchu :-) Dorazila to Lada, když si vodu zapmula a v klidu se osprchovala teplou. Naprosto husté :-) Šli jsme spinkat kolem půlnoci totálně vysmátí. Tohle by nám šlo... údolí sviní... o hajzla nenarazíte... hlavně u honorisu :-)


Autor: Lůca (18.00:43 / 06. 11. 2010)

Po zkombinování dvou platů a přestěhování do společného bytu bude mít manželský pár menší kapesné než měl každý z nich za svobodna.
-- Lansky
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.