Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 61 | 62 | 63 | 64 | 65 >>

Elveren 20.33:28 / 19. 01. 2007

Zdravím všechny! Docela mě překvapilo, co se tady teď řešilo, ale nebudu do toho rejpat... (alespoń ne tady. Pouze ve své hlavě)
2 Lucie: a jsi opravdu z Liberce?? ve stáji (kam chodím) se koná taková jarní sranda akce. Spousta "šílených" :-) lidí, krásných ořů všemožných plemen a všemožného věku,... no prostě fajn. :-))
2 Tankred: nemáte nějaké informace o Libereckém jarmarku?? Pokud opět přijedete (v což velice doufám), těším se, že si zase zaplácám svůj počítač velmi skromné paměti obsáhnlou složkou s názvem HONORIS 1. :-))

Darkstorn 20.26:40 / 19. 01. 2007

2Adéla: Zdravím Tě, sličná princezno. Nejlepší by bylo, kdybys to poslala mně, nebo bráchovi.
Děkuji za všechny, Edmund z Valiere

Lucie-Ted hovorim za sebe 20.23:36 / 19. 01. 2007

Velice se omlouvám pane Tankrede.Jsem nesnesitená mrcha,že jsem udělala takový čin.Chtěla jsem být jednou dokonala až jsem to přehnala a moc toho lituji.Moc se omluvám všem co jsem jim lhala.Ve skutečnosti mám dva koně na kterých jezdím.
Už se nikdy nebudu vydávat za nikoho jiného,nevyplácí se to!!
Velmi tohoto činu lituji.Rozmazlení lidé s penězmi jsou k ničemu,což je můj případ.Mám sice vše co chci,ale co nemám jsou přátelé pokusila jsem se je najít a použila jsem tu nejodpornější metodu,lež.Fotku,kterou jsem posílala Terce a Adamovi je skutečná,tak jao vypadám.Velice moc se omlouvám všem.Moc prosím za odpuštění všechny co jsem sklamala.

Olča 18.36:03 / 19. 01. 2007

Ahojky Honoris, nevěřícně koukám. Velmi pěkné stránky. Mazánku, klobouk dolů. Vše nej nej nej do nové sezóny. Olča
PS: pozdravuj te ode mě koníky

Adéla 16.19:26 / 19. 01. 2007

Ahojky přátelé mam něaké fotografie z víkendu s Panem Václavem Bořánkem.Ráda bych vám je poslala,jen nevím kam by jste fotografie radši?Dejte prosím vědět.Ahoj Adéla Traken

Tankred 15.50:46 / 19. 01. 2007

Takže milá Lucie: jakmile mi přišel e-mail z adresy farmvysoka@seznam.cz, hned jsem si všiml chybějícího "a" ve slově farma. A proto jsem nelenil, zdvihl telefon a zavolal paní Václavu Svobodovou, jejíž dcera jsi údajně měla být. Velmi příjemná paní, hezky jsme si popovídali, je zrovna v Rakousku, mejly nečetla (a tudíž ani nemohla odpovědět), ale divné je, že žádnou dceru Lucii nemá!!! Takže přestaň lhát a schovávat se za někoho jiného. Ukrást někomu jméno a vydávat se za někoho, kým nejsi, je podvod. Sice nechápu, proč jsi to udělala, k nám na forum může kdokoli a i se třeba přijet podívat k nám do stáje a klidně může být sám za sebe. Jestliže se můžeme kamarádit s dětmi ze zvláštní školy (chraň Bůh, že bych o nich měl špatné mínění) až po lékaře, bavili bychom se i s tebou. Takhle ale ne. Až napíšeš za sebe, vítej. Do té doby sem nechoď!

Kateřina z Vartemberka 13.27:03 / 19. 01. 2007

jak vám dupou koníci? já jsem už skoro 14 nebyla jezdit....a mám takový pocit, že ještě tento týden nepůjdu, musím si dát pauzu....ale jednou, až se to pořádně naučím (nebojte, dřív než za pár let to nebude) vyzvu minimálně jednoho rytíře na závod :-) Všichni už se moc tešíme, až vás uvidíme na jarmarku v MB, udělali jste nám radost, díky

Tankred 09.18:25 / 19. 01. 2007

Pro Lucii z Liberce: Díky za ty výsledkové listiny, ale pokud mě měly přesvědčit o pravosti, tak je to právě naopak. "Tvé" jméno je tam jen doplněné. Ale nešť. Vzal jsem to a s dotazem a průvodním dopisem odeslal na farmu Vysoká. Pokud mi potvrdí pravost, splním své slovo a omluvím se. Zatím je to ale tak 90:10 ve Tvůj neprospěch. Jen je mi líto, že ty výsledkové listiny tady nejdou zveřejnit, aby si i ostatní mohli udělat svůj názor. Nabízím ale každému, kdo bude mít zájem, že mu ty listiny pošlu. Zájemci se ozvěte na můj e-mail. Ale aby nebyla mýlka. Nevadí mi tady nikdo, kdo se vyjadřuje slušně, neútočí na druhé kvůli jejich názoru (proto mi ani nevadila X, protože svůj názor řekla v klidu) a nevydává se za někoho, kým není. To už jsme totiž jednou zažili a bylo to hodně nepříjemné. To proto, Lucie, mám tolik otázek. A vítejte všichni, pro koho slovo čest má obsah a hloubku. Vítejte.

Fflew 20.20:18 / 18. 01. 2007

Ani nevíte, jakou mám zlomyslnou radost, že jsem našla skulinku v této skvělé Mazánkově práci... :P Budou další? Tak to už se na ně moc těším. :-)

Sestřenka 20.20:09 / 18. 01. 2007

Omlouvám se, už jste to na těchto stránkách uzavřeli, ale jelikož jsem se sem podívala po dlouhé době, tak jsem to teprve teď četla.. Milá paní/slečno \"X\", nevim jak můžete tohle vůbec napsat! Nevim do jaké hloubky jste je poznala, ale na to, že já jsem je viděla opravdu pořádně jednou, tak si myslim, že nemáte v ničem pravdu..Jsou to milí a moc hodní lidi a udělat si obrázek jen po tom, co někoho vidíte hrát v turnaji svou roli, je docela ubohé nemyslíte? A na obhajobu Páji řeknu jen to, že je to můj nejmilovanější bratránek a že ho určitě nemůžete znát, tak dlouho jako ho znám já! Není to vůbec \"smutný člověk\" a myslim, že jisker má hodně... Příště posuzujte lépe a až po tom, co někoho poznáte..
Dobrou noc

Tankred 20.14:02 / 18. 01. 2007

Díky Fflew za pochvalu. Ale nejen Ty to nemůžeš otevřít, asi webmaster něco jen nedotáhl. Však on to napraví. Je šikula a za tyhle hezké stránky vděčime jen jemu. Až bude mít chvilku čas, tak to bude v pořádku. Potom sem dám i nějaké novější.

Lucie z Liberce 20.06:22 / 18. 01. 2007

Mile rádá Vám to dokáži pane Tankred.A Adamovi také aby jsi o mě nemyslel.něco jako vy

Fflew 19.52:09 / 18. 01. 2007

A máme tu další rozpor. ;-D Využiji přítomnosti pana Tankreda: píšete úžasné básně! Četla jsem je už před nějakou dobou a chtěla jsem si je přečíst i teď, ovšem jaksi mi to nejde. Nevím, zda-li je chyba u mě, nebo je to ještě v rekonstrukci. :-) Co si však pamatuji je, že se mi básničky moc líbily. Přeji i nadále úspěšnou tvorbu! :-)

Tankred 18.28:25 / 18. 01. 2007

Pro Lucii: Samozřejmě, že můžeš používat e-mail jaký chceš, ale nejde mi na rozum, když jsi Svobodová, proč máš mejl Prokešová. Chápal bych, kdybys používala třeba TaHolkaOdKoní@ ... nebo Lucie.drezura@... ale tohle mi do hlavy nejde. Navíc v Chrastavě jsou jen Václava a Martina Svobodovy, žádná Lucie. Pokud to tak není, rád se omluvím, ale už jednou jsme měli co do činění s člověkem, který se vydával právě a zrovna za Adama, psal jeho jménem dopisy a vůbec se za něj vydával na všechny strany a způsobil nejen jemu, ale i nám docela nepříjemnost. takže se nediv, že když je tady tolik rozporů, že jsem opatrný, či přímo podezdřívavý. Pokud mi dokážeš, že se mýlím, dávám Ti čestné slovo, že to tady napíši velkým písmem i s náležitou omluvou. Zatím přesvědčený vůbec nejsem. A mimochodem, jsem Tankred, ne Tankréd.

Fflew 18.09:37 / 18. 01. 2007

Jémine lidi, že Vás to tu stále baví rozebírat... Tedy nic ve zlém, mě do toho v podstatě nic není, že ano... Ale nešlo by za tím udělat, jednou provždy, tečku...? Myslím, že jsme se téměř všichni shodli na tom, že pánové i dámy z Honoris jsou skvělí lidé, a paní, či slečna X, se prostě spletla. Ale chybovat je lidské, myslím, že bychom jí to odpustit mohli. I všem ostatním, jejichž mínění tady bylo někomu proti srsti. Již dříve na to poukázal pan Edmund z Valiere, ale asi tomu mnozí moc pozornosti nevěnovali. Myslím, že fórum slouží i k jiným věcem, než k nekonečnému dohadování se, na čí straně je pravda. Navíc sem dotyčná X již dále nepíše, takže se v podstatě nemáme s kým dohadovat. :-) Nu, to je asi vše, co jsem vám chtěla sdělt... :-))

Věra 17.22:26 / 18. 01. 2007

Pro x a Lucii z Liberce: "Milé dámy", jediné v čem s Vámi souhlasím je to, že ADÁMKA ani Páju NEZNÁTE. Žádný člověk není jen černý nebo bílý, i když je pravda, že ve stínu převládá pouze jedna z těchto "barev"... A podle mého názoru je téměř nemožné, aby někdo měl neustále jen prosluněnou náladu ( jestli tomu tak u Vás je, tak Vám to upřímně závidím a zároveň Vám to přeji). Nebudu a ani nechci tady rozepisovat o Adámkovi jaký je, protože je to téměř "zbytečné" a ani to nedokáži, protože ve mně vyvolává tak silné emoce, jaké se nedají vyjádřit pouhým slovem, ale které se mohou jen cítit.... Snad jediné co o něm napíšu, že je to sluníčko a nejúžasnější člověk, kterého jsem poznala, zároveň poznávám a asi i kdy poznám. (ANO, možná jsem pro některé trochu najivní, ale tak to cítím a je pro mě VŠÍM! I když každý máme své chyby.) A ce se týká Páji, mám ho moc, MOC RÁDA! Je pro mě výjimečný člověk s tak zářivou jiskrou a tak ohromným srdcem! Což se nedá říct o každém... Ale všichni rytíři (nejen rytíři) této skupiny stojí určitě za zmínku, nejen Mazánek, Adámek a Pája, ale stejně tak i Honza,Mušlička, Kuba....A i všechny krásné dámy, které sem patří. A myslím si , že v neposlední řadě Fíďa, který na mě, jako RYTÍŘ, udělal největší dojem ze všech PÁNŮ RYTÍŘŮ... Přeji všem krásný den a ty následující ještě krásnější...

Lucie z Liberce 16.05:33 / 18. 01. 2007

Nezlob te se pane Tankréde,ale každý může mít snad emal jaký chce.Vystudovala jsem školu ve slatinanech a ted jsem na vyší odborné škole v Kladrubech jako dálkoví student.Ajinak pracuji jako trenérka a ošetřovatelka.Pokud Vám tu na foru vadém nebo komukoliv jinému,tak top řekněte a už se tu neukážu.Pokud chcete výsledky až budu ve škole tak vám mé listiny pošlu na mail.

Tankred 13.12:12 / 18. 01. 2007

Nezlob se, ale na celém webu jsem nenašel žádnou Lucii Svobodovou, které by jezdila na koni. Grafičku, fotografku, bývalou zaměstnankyni prezidentské kanceláře, ale žádnou jezdkyni. Můžeš mi pomoct? Kde bych třeba našel výsledkové listiny z drezury, např. v tom Rakousku, kde jsi reprezentovala? Zajímalo by mě, jak jsi tam dopadla.

Tankred 12.49:24 / 18. 01. 2007

To je mi potom divné, proč píšeš z mejlu prokesova19@.... Promiň, že se na to ptám, ale prostě mi to nějak nehrálo.

lucie 12.04:47 / 18. 01. 2007

Tankred:Jezdím drezůru od nás ze školy z Kladrub.A jinak vedlejší za německou stáj a pod vedením majitele Franze Jurgena.jINAK JSEM SVOBODOVÁ

Tankred 08.27:57 / 18. 01. 2007

Pro Lucii: Můžu se zeptat kde jezdíš? Protože jsem hledal Tvé jméno na google, Lucií P. je tam hodně, ale jen jediná má něco společného s koňmi, ale to je městská policistka z Ostravy. Pak nějaká modelka, atletka, skokanka do vody, ale žádná drezurní jezdkyně. Dokonce jsem Tvé jméno nenašel ani na těch Chrastavských stránkách. A vzhledem k tomu, žes to uvedla jako svoji stáj, tak mi to docela vrtá hlavou.

Háňa z Varů 07.48:30 / 18. 01. 2007

Geralt: Já tebe taky......

Geralt 22.59:07 / 17. 01. 2007

Celé fórum Tobě též.

Lucie z Liberce 21.47:36 / 17. 01. 2007

Přeji dobrou noc celému foru

Geralt 18.44:40 / 17. 01. 2007

GVENDOLINE: My ani příčiny dávat neumíme...

Celkem: 3312  
<< 61 | 62 | 63 | 64 | 65 >>

Kde by byla moc žen, kdyby muži nebyli ješitní?
-- Maria von Ebner-Eschenbachová
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.