Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>

Clary.Aldringen 16.36:41 / 16. 02. 2006

Já na něj byl hodnej, páč po zlym člověk s tím koněm nic nesvede, ale ve chvíli kdy zmizel za kopcem, tak sem byl sprostej jak dláždič, holky co tam, byly se mnou z toho měly samozřejmě řádnou srandu...:-D Ale mělo to svý výhody... během doby než jsme došli diomů jsem měl pět telefonátů jestli se mi nic nestalo... ;-D

Barbara 16.34:04 / 16. 02. 2006

Nejsem negramot-poťouchlým!!!!:-?

Barbara 16.30:09 / 16. 02. 2006

To můj Cortéz-ješita se dá přilákat na jablko nebo pamlsek,ale jakmile je na odchyt,zmeřčí lest a poťouchlím skokem je v trapu. A ani moje smutné oči a melancholický pohled ho nepřivábí.:-(

Clary.Aldringen 16.04:02 / 16. 02. 2006

Po pravdě vždycky když mám nějaký problém, kor citový tak ho řeším na koňském hřbetě. Chodí to tam tak, že Ty jsi pán, ale on má věčí sílu a tak se spolu musíte naučit nějak vycházet. Je to mnohem jednoduší než se ženami. :-) Laškování, to dělal Don... Monty ten si okolo mě udělal dvě kolečka, při prvním dával najevo jakou má radost že už na něm nejsem, druhý si impozantně obklusal a když už jsem myslel, že ke mě příde, tak se ototčil atakovým tím plavým cvalem, kterej se z toho koně snažíš dostat celej život odběhl zpět k domovu, takže já, pyšný rytíř jsem nakonec musel táhnou pěšky...:-D

Barbara 15.55:31 / 16. 02. 2006

Pro Claryho:Je to výhoda,viď-na koňském hřbetě nemusíme řešit tyhle problémy. A na co nalákáš Montyho zpátky,když zdrhá.Ten můj koník se mnou v těchto situacích laškuje.>:-,

Clary.Aldringen 15.27:10 / 16. 02. 2006

K, čertu, takovej překlep, v si má být samozřejmě měkké i...

Clary.Aldringen 15.26:28 / 16. 02. 2006

Jenomže o to právě jde, žena nemá ani zdaleka stejné podmínky jako muž. Já sy nemyslím že je normální, když někdo dostává za stejnou práci méně peněz jen kvůli pohlaví. Myslím, že jako muži na sobě musíme ještě hodně pracovat taky si myslím, že bychom rozhodně neměli rozhodvat o ženských věcech, což se v dnešní společnosti děje. Mužům meč, ženám růži, ale ne naopak...

Tankred 15.25:20 / 16. 02. 2006

Pro ing. Gabi: Zkus mu to jedno veslo dát. Sice zezačátku nebude vědět k čemu ho má, bude Ti ho vracet, hodně budete kličkovat a třebas pojedete i pozpátku, ale když vydržíš.... Mluvím z vlastní skušenosti. Moje žena si zpočátku našeho manželství hodně zvykla na to, že se nemusí o nic starat, až to dovedla do takové dokonalosti, že bez porady se mnou nekoupila ani rohlíky (její slova). Takže jsem i vesloval, i kormidloval. To jsem fakt nechtěl, nemám rád puťky. Naučila se to. Někdy až tak dokonale, že se nestačím divit. :-D) Sice někdy kličkujeme, ale směr kupředu máme pořád.

ing.Gabi 15.07:16 / 16. 02. 2006

Díky pane.Na mé cause se dobře rozbroj mužoženské role dá ukázat.Jsem upřímná a tvrdím/s bolestí/,že jsem na kartu kariera vsadila vše."Boxuju v ringu"rovnoprávně s chlapama,ale jsem sestrojena,jako žena.Je nefér,rvát se mezi chlapy a pak v boji chtít jiná pravidla-ženská.A tady se feministky mýlí!Udělala jsem chybu,chtěla jsem vládu a nadvládu-tu mám!Teď už jí nechci a chci úctu a lásku-a to nejde,neboť jsem svého partnera nenaučila/ze strachu z nadvlády/veslovat.Snad ty vesla hodím do moře,stajně bloudím,ale exkluzivně.

Tankred 14.24:21 / 16. 02. 2006

Pro ing. Gabi: Příměr s loďkou se mi moc líbí. A jak znám Claryho, snažil se tím vším říct, že má představu, ne že by někdo měl loďku zavážet, to by vypadalo jako teď, že chlap - macho, kormidluje a sedřená žena maká za vesly.

Clary.Aldringen 14.23:59 / 16. 02. 2006

Tak co se týče Salome, na adresu slome jsem neřekl nic urážlivého. Co se týč Gabi, tak beru zpět že její názor je zhovadilost a střídám ho pouze výrokem že její názor je nesprávný. Víc slevit nemůžu protože mým úkolem je zastat se především svých blízkých a jeich tvrdé práce. Nakonec jedna taková filozofická otázka: Před čím vlastně žena potřebuje ochraňovat???

Tankred 14.12:55 / 16. 02. 2006

Položím jednu otázku, která mi vrtá hlavou. Nemůže být i ten nedostatek rytířů na bílém koni způsoben rozpadem tradičních vzathů v rodině, zmizením předobrazu muže-manžela-otce-ochránce? Když se podívám kolik dnešních mužů vyrůstalo v neúplných rodinách, pouze se vzorem matky-pečovatelky-živitelky za všech okolností, tak mě napadá, že oni vlastně nemohou vedět, jak by se měli zachovat v určitých situacích právě proto, že jim chybí z mládí mužský vzor. A pro Claryho. Jsem ženatý už 16 let a i když jsme se sem tam někdy pohádali, tak i v tom afektu jsem nikdy neřekl ostrá slova na adresu mé ženy. Ostatně ani na adresu jiných žen. A jak chceš rozebírat takovéhle choulostivé téma, které evidentně bereš velmi osobně, když svého oponenta napadneš? I přesto, že s Tvými názory souhlasím, ale souhlasím i s tím, co napsala ing. Gabi a Salome, myslím, že bys svá slova na adresu Salome měl přinejmenším vzít zpět, pokud ne přímo se omluvit. Myslím, že by to bylo gesto hodné sebevědomého muže.

Clary.Aldringen 12.46:08 / 16. 02. 2006

For Geralt: To máš pravdu, podle mě je úkolem dnešní mužské společnosti zařídit, aby ženy byly stejně ohodnocené jako muži, aniž by se tak museli chovat.For Gabi: No to je lepší... to víš, já tu ležim už druhej měsíc v admitancích a impedancích. Z koně mě schazovat nemusíš... on se určitě zase lekne zajíce jako posledně a já poletim stejně. Kdyby aspoň pak nezdrhal....;-p

Geralt 12.31:11 / 16. 02. 2006

Vzpadlo mi: ...litat s vrtackou...

Geralt 12.30:08 / 16. 02. 2006

Jak to tak ctu, prosazujete presnetotez, mate stejne nazory, jen jedni tonazyvaji feminismem a ti druzi naopakantifeminismem. To je asi cely problem,proc se porad nemuzete dohodnout. Zebezna zena nechce nekde litat s nebopracovat v dolech, na tom se vsichnishodujete.On je asi problem v pojeti feminismu unas v CR a v napr. v USA. U nas, kdyz seotocim za peknou zenskou, tak ji topotesi. V USA by me mohla zazalovat zaharashment...

ing.Gabi 12.02:53 / 16. 02. 2006

Pro Clary-Zkusím ti to říct potechnicku !Chci muže,s kterým MUZU cítit duševní konjunkci,ne asimilaci a nebát se,že mně v tomto průniku spadne střecha pojdu hlady.(Nikomu to na mně neříkej,jo,nebo tě shodím z koně)

ing.Gabi 11.45:56 / 16. 02. 2006

Pro Salome-Vím,že jsem neomalená,ale myslíš si že je to právě mužská "práce"zavezt lodku-vztah do bezpečí?Když to muž neumí a nezvládne,tak je u mně slabý a naschopný.O tom jsi celou dobu mluvila,o zenské a mužské roli.Ja evidentně hraju chlapa,mam stále vrtačku v ruce apřibíjím hřebíky.Když to neudělám,tak spadne dům,když to dělám spadnu já do své vlastní propasti.TAK at,jsem"silná" žena.Odpověz,nebo mi dej kontakt.Už chci být normální.

ing .Gabi 11.24:08 / 16. 02. 2006

Pro Salome-Jsi profík,trefa do černýho,a do nejbolavějšího.Vím,že vesluju na širém moři,mám už svaly jak Hrkules.Nemá komu nachvíli dát vesla,aby naše lodka plula do přístavu.Dřív jsem tomuhle říkala !naivita a romantismus.Ted mně to zabíjí.Děkuju za pochopení,jsem technik,ale zároven žena.

Clary.Aldringen 11.15:44 / 16. 02. 2006

Asi zavedu pravidlo že nepodpis bude můj podpis....;-D

nepodepsaný 11.15:11 / 16. 02. 2006

Tak v tom případě máš pravdu, ale feministky se opravdu nechovají jako muži ;-)Jinak uznávám, že žena by se měla chovat jako žena a muž jako muž, bohužel se tomu tak v dnešní době neděje.

Salome 11.11:55 / 16. 02. 2006

Ještě jednou-nikde jsem tenhle názor nevyslovila/To bych dobrovolně musela vrátit diplom/.Žená přichází o svůj ženský kod,jestliže JE NUCENA chovat se jako muž.-to co se snaží říct Gabi.Je nucena a sama se k tomu musí nutit- ato je ta destrukce.Je to komplementarita vztahu.Zvolila si slabšího muže a nemá "archetyp rytíře".To je velká frustrace = destrukce na duši.A už mně tohle téma nebaví,jdu do sedla.

Clary.Aldringen 11.06:53 / 16. 02. 2006

Tak abychom se věčně nehádali, tak mi napiš jak si představuješ skutečnou ženu, jakou bys chtěla být a potom také jak si představuješ svého partnera.

Clary.Aldringen 11.01:39 / 16. 02. 2006

A už po několikáté opakuju, že nemám bílýho koně... Monty je světlej hnědák a jediné co je na něm bílého, je lysina.

Clary.Aldringen 10.59:24 / 16. 02. 2006

Kdybys mi byla blízká, tak bych byl vybíravější ve výrazech, ale nemůžeš se divit, když jsi tím výrokem dala najevo, že si nevážíš toho, co pro tebe udělali a i nadále dělaji jiní lidé. A mezi tyto lidi patří i mí nejbližžší a pokud já se zastávám především jich, protože toho pro mě hodně udělali a hodně znamenají. A říct ti, že tvůj názor je zhovadilost, když evidentě je, je menší zlo, neš se nezastat jejich dlouholeté práce.

Gábi 10.50:59 / 16. 02. 2006

Jsi to ty,který je princ na bílém koni?Silně ti to nevěřím.Já bych se tě nebála,mám bohužel už silné pěsti a svaly.Nechtěla bych se svým milý mluvit formou"je to zhovadilost "apodobné hrubé výrazy,To,že bys to unesl od mně,je pro mně varovný příznak,že uneseš větší hrubost.Mám to vyzkoušené.Já se chovat hrubě nechci,ale musí mi to "zakázat"JEN silný muž.Tj.přirozená autorita a ta asi muže vypl.jen ze silné identity muže.-O tom ta dívka mluvila.a já to tak chápu.Muj "slabý" muž dělá doma všechno,a ja huráá dělám karieru.Byla jsem hloupá,že jsem tohle chtěla-je to nanic.Můžu si za to sama.Rozhlížím se kolem sebe a hledám nějakého silného samce.

Celkem: 3312  
<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>

Fultonův zákon zemské tíže: Úsilí zachytit padající rozbitný předmět vždy napáchá větší škodu, nežkdyby se předmět nechal rovnou dopadnout.
-- Murphy
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.