Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>

A.d. Andrejka 19.56:03 / 02. 10. 2005

Ahojka všichni.Jak se mate???a co dela moje pusinka Ego????????Doufam ze se ma dobře.Ale nejvic pozdravujte Jítu..Mooooooc dííííky Andrea;-D :-p :-] =->

:) 19.32:10 / 01. 10. 2005

jo a pozdravujte Nešánka;-]

:) 19.31:23 / 01. 10. 2005

pro Myška : máš pravdu ,to vůbec není špatný nápad;-) taky se mi stýská!:-{

Myška 19.13:09 / 01. 10. 2005

Nedostala jsem se do Plzně, nedostala jsem se do Prahy, vrťte se prosím do Krumlova, strašně mi scházíte!!!!!! Prosím, prosím, prosím, prosím!!!!!!:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( PS:Pozdravujte Fefiho. :-{}

nepodepsaný 11.17:06 / 29. 09. 2005

;-P ;-P ;-P ;-P ;-P ;-P ;-P ;-P ;-P ;-P ;-P cau

nepodepsaný 11.16:41 / 29. 09. 2005

jek se máte:-?

Petra S. 12.08:29 / 27. 09. 2005

Tankred:Slyšela sem, že každé léto hrajete v Českém Krumlově . Budete tam i následující? at se vám daří! S pozdravem Petra:-)

Barbara 12.06:14 / 27. 09. 2005

Celé Honoris děkuji za úžasné zážitky při vašich představ.,Krumlov,Plzeň,Praha-krásné a motivující,není to jen "podívaná",ale vyzařuje histor.podtext.Ulpatním ve své semestrální práci na fakultě.Díky Bara

Tankred 10.06:28 / 27. 09. 2005

pro Petru S.: Letos jsme už bohužel s veřejným vystupováním skončili. Nemůžu ale vyloučit, že si nás ještě někdo neobjedná. Zaregistruj se na mailing a pak Ti budou automaticky chodit hlášky o našich představeních. Měj se hezky.

Tankred 10.01:46 / 27. 09. 2005

Možná je to jen můj pocit, ale myslím, že jsme si s klukama z Gotiky a z Lancey padli do oka, takže nebyl vůbec žádný problém se domluvit. Při tom posledním vystoupení jsme si řekli, že si ho užijeme, opravdu užijeme, že se vyblbneme. Řekli jsme si, že už o sobě víme dost, abychom začali natvrdo improvizovat, že se prostě jedni nebo druzí připojí. A tak to taky dopadlo. O dítěti jsem věděl, že ale přehodí jednoho diváka přes hrazení už ne, uklidnili mě pak, že to byl jejich dobrý kamarád. Při mém "pohřbu" jsem měl co dělat, abych se nesmál nahlas (měl jsem mikroport), co mi ale vyrazilo dech, když si mě hodili přes rameno a odnesli ke koni. Celý ten víkend byl hezký, každé vystoupení stálo za to, ale to poslední byla čistá radost. Uděláme všechno proto, abychom do Plzně přijeli i příští rok.

Silence 08.57:35 / 27. 09. 2005

V sobotu jsem měla to nečekané štěstí, že jsem vás mohla vidět v Praze!:o))) Byla jsem úplně nadšená, protože ve mně ještě pořád doznívalo okouzlení z toho úžasného víkendu v Plzni. 8-D Strašně se mi líbí právě to, že v každém vašem vystoupení jsem našla vždycky něco jiného, takže jsem se vůbec nenudila. Naopak. Obzvlášť to posední představení v Plzni mě dostalo. Např. vaše pohotové reakce ohledně létající ryby:o))) Byli jste s Gotikou a Lanceou domluveni, že např. přinesou s hlediště to dítě, začnou kopat Tankredovi hrob apod., nebo vás to překvapilo stejně jako mě?

Kiara 18.29:47 / 26. 09. 2005

pro Tankreda: Nemáte zač..:o)))

Petra S. 17.49:25 / 26. 09. 2005

zdravím celou skupinu. ´Byla sem na vašem vystoupení v Plzni. Byl to krásný zážitek. Chtěla bych se vás zeptat kdy chystáte další vystoupení. Děkuji za odpověd!;-] :-?

Verča S*** 14.21:18 / 26. 09. 2005

Jé ja jsem byla na jednom vašem vystoupení! Mám dojem že to bylo v Holešovicích, u nějakýho pivovaru. Mov povedený, nádherný, líbila se mi ohňová šou, sestra zpívala Nesem vám noviny s nějakou skupinou a taky vyhrála "Myštrovství světa" :-) Moc pěkný :-) Vaše fanynka z Prahy :PP.S: máte pěkný stránky ;-)

Tankred 10.52:17 / 26. 09. 2005

Pro Kiaru: Na turnaji jako takovém se toho moc změnit nedá, je to jednou historicky dané a s tím neudělá nic ani ten nejlepší scénárista. A pokud jde o věty a tak, jak píšeš, je to zase jedna věc, která mě utvrzuje, že to děláme dobře a takové malé ponouknutí k tomu, abychom, tak jako každý rok, změnili scénář, aby všichni, kteří nás mají rádi viděli něco jiného, odlišného. A děkuji Ti za Tvůj příspěvek, hřeje to.

Tankred 21.26:18 / 25. 09. 2005

Pro všechny, kteří zde rozebírají jeden naprosto normální pracovní vztah. Za 1) Za necelé tři měsíce se nedá postavit stáj pro devět koní. Teprve teď se dokončuje po připomínkách konečná projektová dokumentace. Pokud je Nepodepsaný, pro mě anonym, protože se nepodepisuje plánovitě, alespoň trochu obeznámen se situací zde, jak tvrdí, pak musí vědět, že sídlíme uvnitř přírodního parku, kde jsou mnohé stavební a činnostní regulace. Ale i kdyby nebyly a toto se nemuselo řešit a i kdybychom měli peníze na celou stavbu v hotovosti a nemuseli si vyřizovat úvěr od banky a i kdyby byla všecha povolení hotová, a i kdybychom měli nasmlouvanou stavební firmu, musí být každému jasné, alespoň tomu, kdo je trochu soudný, že za tři měsíce se nedá postavit budova, která má uvažované (zatím ne úředně schválené) rozměry 35 x 10 m v půdoryse. To je prostě nemožné a kdo si myslí opak, je mi ho líto. Za 2) O těchto věcech, jako je bydlení a hygienické zázemí, jsme mluvili naprosto otevřeně ještě před nástupem do zaměstnání, kdy tady paní Černochová byla na osobní návštěvě, procházeli jsme celý areál, ba i v té maringotce jsme byli. Nebyl, nejsem a nikdy nebudu nadšený z toho, že někdo dlouhodobě takto bydlí, ale byl jsem ubezpečen, že to není problém a mluvili jsme i o možnosti nalézt si podnájem v blízkém okolí. Ale v těch strašných hygienických podmínkách tedy žiji i já, moje žena a naše tři děti. Pokud si dobře pamatuji, chodila se paní Černochová koupat k nám do domu, a to každý den, protože měla od samého začátku klíče a s nimi i volný přístup kdykoliv a v podstatě kamkoliv. Každý kdo nás zná ví, že se u nás může cítit jako doma, ovšem pokud sám chce. A nakonec za 3) Za celou dobu jsem neslyšel jedinou připomínku, jediný stesk nebo poznámku, která by se týkala témat, o kterých se tu Anonym zmiňuje. Jediné, co jsem pak slyšel, byla slova o výpovědi a o tom, že důvody se nemusí říkat, protože to je ještě ve zkušební době. Tak. Tím je pro mě celá záležitost uzavřena a pokud se tady na našem fóru objeví ještě jednou cokoliv a od kohokoliv na toto téma, okamžitě takový příspěvek vymažu. Nepatří to sem, ale do nějaké úplně jiné korespondence, nebo i osobního jednání z očí do očí, čemuž bych se vůbec nebránil. Plivnout umí každý, ale ne každá(ý) má v sobě tolik odvahy přihlásit se, představit se a říci: To jsem byl já.

Katka T. 19.06:04 / 25. 09. 2005

pro nepodepsaného: je to jako s anonymem. Pokud se neumíš pod svůj názor podepsat, pak to znamená, že si za ním tolik nestojíš, nebo se za něj stydíš atd. Pak je možná lepší nic nepsat. Já se pod své vzkazy vždycky podepisuji,i když vím, že nejsou vždy populární. Nicméně jsou to moje názory s nimiž jdu na "trh" a také jsem připravena za ně nést následky. Pevně věřím, že většina těch, kteří se nepodepíší to nedělá záměrně jako ty, ale spíše chtějí rychle něco napsat a své jméno zapomenou uvést.

Veronika 18.50:20 / 25. 09. 2005

Viděla jsem váš rytířský program na Výstavišti ;-D Moc pěkný :-) A dokonce jste povozili mojí ségru na Egovi :-) já jsem fandila Smoukovi :-) Držím palce :P

nepodepsaný 17.50:49 / 25. 09. 2005

Když čtu co napsala jesse, jsem ještě smutnější a naštvanější, že jsem vás neviděla..:-{

Kiara 17.47:30 / 25. 09. 2005

Ahoj všem z Honorisu!!Jsem vaše dlouho letá fanynka z Plzně.Dnes jsem se jela podívat do Prahy na vinobraní s tím, že se jedu podívat hlavně na vás..Bohužel jsem si špatně přečtla váš program a tak místo na Vinohrady jsem dojela na Karlštejn...Byla jsem velice, ale fakticky velice smutná a hlavně naštvaná..A tak když už jsem tam byla, šla jsem se podívat na Trakeny...ano, musela jsem vám být nevěrná :-*...Ale proč to vlastně píšu...neumikly mi nápadné podobnosti Trakenského a vašeho vystoupení...útržky vět, gesta (např. ohrabání hlíny před dopadem atd.) pasování panoše a jeho úkol...vše bylo naprosto stejné!!!!8-o Zajímalo by mě zdali jste o tom věděli...

jesse 16.12:04 / 25. 09. 2005

Ahoj vsichni z Honorisu! Vinohradske vinibrani bylo super( hlavne teda vy - jako ostatne vzdycky:o))) Ale tentokrat jsem mela nejvetsi zazitek z Milana, jak se rozjel,:-D) kdyz hral Zlutej Pes. To byla fakt bomba

nepodepsaný 13.03:40 / 25. 09. 2005

já se nepodepsal????To je mi ovšem líto...jestli vám tak záleží na pravopisu tak mi to tam opravte.Jo a podepisovat se nebudu ani tentokrát,já vám jen řekl co vím a kdo jsem,to vědět nemusíte!!!!

Katka T. 20.05:50 / 24. 09. 2005

pro nepodepsaného: Je zajímavé, že je všude "známí" (naučte se pravopis), proč p. Černochová odešla. K nám se žádné takové informace nedonesly. Co se týče té stáje, není pravda, že by jí p. Truneček slíbil něco takového. Je pravdou,že mluvil o tom, že bude novou stáj budovat,což se musí stejně udělat. Tato stáj je pouze dočasná. A co se týká bydlení v maringotce, nikdo jí nebránil, aby si našla podnájem či něco podobného. Skutečně jsme ji do maringotky nezavírali násilím, ani jsme ji nenutili tuto práci přijímat.A k dokreslení musím uvést, že měla naprosto volný přístup do našeho domu, kde mohla volně užívat jak záchod, tak koupelnu i kuchyň. Když tuto práci přijímala, věděla do čeho jde. A za tři měsíce, navíc před sezónou opravdu nejde postavit celá stáj a to včetně projektové dokumentace a celého kolotoče okolo. Nebudu se k tomu už vyjadřovat, jen doufám a věřím, že nyní budeme mít mnohem větší štěstí na férové jednání naší nové zaměstnankyně.Jen ještě jedna otázka, kdo jsi, že máš tak "dobré" informace (navíc je fér, zjistit si i názor druhé strany).

nepodepsaný 14.39:56 / 24. 09. 2005

Pro Katka T. : jestli tím řešením toho proč od vás nějaký zaměstnanec odešel myslíte p.Černochovou tak to se vážně řešit nemusí...je už totiž všude známí že odešla proto že jí pan Truneček slíbil do zimy novou stáj a neudělal jí a taky vám mohlo dojít že nikdo nebude nadšenej bydlet v maringotce bez záchoda atd.a už to vážně nikdo neřešte.

Katka T. 23.04:04 / 23. 09. 2005

Vážení, prosím, zanechte už těch hloupých, stupidních debat. Tohle fórum je pro lidi, kteří mají rádi turnaj, koně a vůbec historii. Pro lidičky, které jsme naší prací nějak oslovili. Bohužel, začínám mít pocit, že se smysl fóra ztrácí. Pokud chcete diskutovat tak, jak diskutujete, najděte si nějaké jiné fórum a nezabírejte místo pro ty, kteří mají pocit, že nám opravdu chtějí něco říci. Za každou kladnou odezvu jsme rádi, stejně jako se vážně zabýváme každou kritikou, ale diskutovat přes několik stran o tom, jestli je někdo teplej nebo ne, či o tom, proč od nás který zaměstnanec odešel, to sem skutečně nepatří. Děkuji všem, kteří nám píší od srdce...

Celkem: 3312  
<< 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>

Nejeden člověk si zachoval zdraví a veselou mysl jen díky radám, kterých neuposlechl.
-- Baruch Spinoza
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.