Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 125 | 126 | 127 | 128 | 129 >>

Jana 18.42:39 / 25. 04. 2011

I já se přidávám k paní Violce, její slova mě zasáhla a zahřála u srdíčka.Je nás hodně a hodně smutných lidiček,kteří budou s láskou vzpomínat na pana Tankreda a jeho družinu. Byly jste opravdu skvělí a budete nám v tomto světě prázdnoty a beznaděje opravdu moc chybět. Proč něco krásného, milého, co má opravdu smysl musí skončit, tak náhle ? PŘEJI vÁM DO DALŠÍCH DNŮ, AT SE VÁM VŠEM DAŘÍ V OSOBNÍM ŽIVOTĚ A VSPOMÍNÁTE UŽ JEN NA TO DOBRÉ, CO JSTE V HONORIS ZA TA DLOUHÁ LÉTA PROŽILI! S láskou Vám na věky oddaná faninka!

Viola Bezděková 15.06:38 / 24. 04. 2011

Požehnané Velikonoční svátky panu Tankredovi a celé jeho, byť už neexistující, družině. Vámi vytvořeným magickým světem ve všech jeho romantických podobách jste okouzlili a dotkli se mnoha srdcí, včetně mého. Rozdali jste spoustu radosti a nadšení, probudili mnohé rozmanité a povznášející touhy a obohatili životy všech, které zasáhlo kouzlo jménem Honoris.Je toho hodně, zač Vám vděčíme a myslím, že tohle světlo rytířství bude každému, kdo jím byl zasažen, ještě dlouho svítit v srdci. Kdybyste už neudělali víc, udělali jste hodně. Děkuju, Viola.

Saly 17.09:30 / 06. 04. 2011

Pravda doba je moc zlá, nejsou peníze,ale i tak je to moc a moc velká škoda...je mi z toho smutno.Bývali jste úžasný tým a byla radost se s Vámi potkat a sledovat Vás.Většina z Vás to nedělala jen pro peníze,ale že to byl Váš život a bavilo Vás to a to bylo vidět.NO MNOHO SE ZMĚNILO A TO KU ŠKODĚ VŠEM....Moc Vám všem přeji ,at se daří a možná by se jednou rytíři vrátili, či ne?

Aleš 09.44:58 / 03. 04. 2011

Je to velká škoda!!!!!!!!!Jo pan Jaroslav je asi "velký znalec"!Rád bych ho někdy potkal a nebo ho viděl v akci,když tak kritizuje!Jak se říká pes který štěká nekouše!!!!!!!!!

Lada z Krumlova 16.27:12 / 02. 04. 2011

taky jsem se dneska po dlouhé době podívala na vaše stránky.. a taky říkám: obrovská škoda! .( i když jsem vás naposledy viděla před pár lety, stejně si pořád pamatuju první vystoupení, co jsem viděla, tu euforii z rytířství.. rozbitou řezačku v infocentru .) parády končící na náměstí.. koníčky a slavnosti a tak.. mrzí mě, že jste skončili, zvlášť jestli to bylo takový pitomý...
držim palce, ať je jen líp a líp a tajně doufám, že se jednou přijdu podívat na turnaj, kde budou jako hlavní hvězdy ti rytíři, které jsem mohla aspoň trochu poznat tady u nás.
díky moc za to, že jste byli.

Vlado Baran 20.56:03 / 29. 03. 2011

Tak, toto som sa dozvedel až dnes. Je to pre mňa smutná správa, pretože do Trenčína som rád chodil - hlavne na Honoris. Fakt škoda, pre nás divákov - mali sme Vás na Slovensku radi.
Váš Vlado a moje www.studiobhv.sk

Šárka 12.24:34 / 29. 03. 2011

ale to je škoda, po tolika letech :-( tak ať se vám daří jinde a kdyby jste někdy obnovili činnost, budeme v první řadě :-)

Adéla 10.07:18 / 26. 03. 2011

Dnes jsem po dlouhé době (jelikož chodím do práce) jukla s radostí na vaše stránky,ale bohužel ta radost byla jen krátká. Když jsem si přečetla že končíte tak mě to vzalo dech. Mrzí mě to za Vás za všechny. Byla jsem na vás v loni v Liberci poprvé a byla jsem úplně nadšená. Držím vám všem palečky a věřím,že se jednou vrátíte na scénu,i tak zůstanete v našich srdcích.A TEĎ VZKAZ PRO PANA JAROSLAVA: Kokukám,že závist vládne stále,že pane Jaroslave,napadat umí každý zbabělec,ale zpříma se podívat někomu do očí to umí jen málokdo,ale vy mezi ně rozhodně nepatříte. Pan Tankred vám to napsal dost rozumně,aby to i hlupák pochopil. Omlouvám se předem za mou výslovnost,ale bohužel to ve mě vře. Takže Honoris držím palečky a věřím ve vás. Pa pa a snad se vše v dobré obrátí.

Lenka 22.43:23 / 20. 03. 2011

Jo tady v Lbc jste hvězdy jarmarku.Já jsem si udělala tričko z Vašich fotek a do tužky jsem si vyryla nápis honoris.Souhlasím ty věci mají nečislitelnou cenu.Přeji všem Honorisákům lepší zítřky.Jste nejlepší rytíři na světě.

verča a kačka 20.45:07 / 20. 03. 2011

:'-( jo lenka má pravdu jarmark v lbc bez vás nebude tak super už ted stratil své kouzlo ja jsem si udělala náramek z korálku s nápisem honoris ted má nečislitelnou cenu ještě jednou přeji všem štěstí
:'-( zdravim celý honoris nejlepší rytíře 21století

Lenka 22.22:13 / 18. 03. 2011

Jo´,přijedˇte někdy do Lbc.My,Vaši liberečtí fanoušci na Vás budeme čekat.Liberecký jarmark bez Vás nebude ten jarmark,co býval.Už tedˇ je Kostelní ulice bez Honorisu prázdná:-( :'-(

nepodepsaný 14.47:40 / 18. 03. 2011

ještě neco všem členům i jejich rodinám honoris přej samé štěstí zdraví a lásku přijedte někdy do lbc trebe na jarmark 2011 prej byměl letos bejt:-( :-{ :'-( jenže bez vás,a můžu vedět proč je konec???????

verča 14.42:21 / 18. 03. 2011

:'-( kluci toje škoda že jste zkončily mam rada středověk na libereckem jarmarku jsem ráda koukala na vaše představení

Tamm 19.02:51 / 17. 03. 2011

výčitky svedomia sú zlá vec :-( práve som sa dozvedela že aj TN vám zrušil akciu :-( tak som sa nominoval za hovorcu a za celý TN vravím veliké PRADÓN :-(

celá trieda fanúšikov 08.49:22 / 16. 03. 2011

Máme Vás moc radi...cela trieda vás miluje :-* nekončite plS :'-(

Ula Stachurska 14.39:04 / 12. 03. 2011

Chciałabym zacząć od tego,że przez 3 lata w Łęczycy czekałam tylko na wasz przyjazd.Gdy na turnieju rycerskim przyjeżdżaliście na koniach,gdy ludzie krzyczeli w waszą stronę,gdy małe dzieci zarówno jak i dorośli śmiali się i cieszyli z waszych występów aż w oku łza się kręciła.Uwielbiałam patrzeć na wasze występy i po woli za każdym razem poznawać waszą kulturę,mniej więcej wasze cechy charakteru i patrzeć jaką wy macie radość z tego co robiliście.Jest mi tak przykro,że wasza grupa już nie istnieje.Czekałam na wasz występ cały rok.W każdym razie chciałabym wam z całego serca podziękować za to,jaką radość mi przekazaliście oraz dzięki wam dowiedziałam się wiele o czasach,gdy rycerze walczyli między sobą i nauczyłam się czeskiego języka,aby móc z wami rozmawiać. Wiedzcie,że nikt nigdy was nie zastąpi! Pozdrawiam serdecznie między innymi Jiří Škarvada , który jest moim ulubieńcem. Jeszcze raz dziękuję za wszystko - Ula.

Kamča 00.09:39 / 12. 03. 2011

Viděla jsem vás jen jednou,ale stálo to zato!Děkuji za vystoupení,do kterého jste dali celé srdce!
Přeji vám,aby jste se zase postavili na nohy!

Lenka 21.37:05 / 11. 03. 2011

To jí docela chápu.Já taky pořád a nejen o Darkstornovi,ale o celém Honorisu, pořád básním.Na Vás a vaše turnaje se nedá zapomenout.S kámoškou jsme si slíbily,že se na Vás letos půjdeme podívat.To se ale už nesplní.Tehle svět bude bez Vás prázdný.Ale naděje umírá poslední...Tak snad někdy...

Emily 16.44:03 / 11. 03. 2011

Moc mě to všechno mrzí, ale chápu, že nemůžete nic dělat. :-{ Strašně ráda bych vás ještě někdy viděla, protože jste byli zatím to nejlepší, co jsem v životě potkala ;-) . Je možné, že se někd k "honorisačení" vrátíte?

P.S. Pro Darkstorna: Sestřenka z Vás byla nadšená a vždycky o Vás básnila (doslova) celé hodiny :-] Takže doufám, že se s Vámi ještě někdy potká, protože ji to jen tak nepřejde a kdo to má pak poslouchat? :-D)

Tomek 08.45:32 / 11. 03. 2011

W imieniu swoim oraz Rafała, dwóch prowadzących turniej rycerski w Łęczycy, składamy gorące podziękowania za niezwykle miłą, efektowną i efektywną współpracę w trakcie dwóch turniejów łęczyckich. Szkoda, iż Wasza drużyna nie zagości u nas w tym roku, ale wciąż mamy nadzieję, że kiedyś ponownie staniecie w szranki turniejowe na naszym dziedzińcu zamkowym. Świat potrzebuje tak barwnych rycerzy. Wasi polscy fani nie mogą pogodzić się z taką decyzją. Nie było takiej grupy nigdy w Łęczycy i nie wiemy czy jeszcze będzie!!!

Darkstorn 18.12:17 / 09. 03. 2011

Je mi moc, opravdu moc, líto, že to končí. Za sebe musím subjektivně přiznat, že, i přes veškerou snahu, šly naše výkony dolů. Možná také proto, že mnoho hvězd opustilo naše řady a těch skvělých, kteří je nahradili, nebylo dost. Ne snad, že bychom se méně snažili, ale když téměř všechny turnaje, které za rok jedeme se mají vejít do hodiny a méně a zbytek je v cizích jazycích, které se nám ani přes největší snahu většině nedaří, je to pro skupinu lidí, kteří mají jinou hlavní práci či školu těžké - i přes to však do toho dáváme vše. Bohům-žel pak těch pár turnajů za rok, které jedeme v podstatě podle svého, vypadá jako nesmělá představení z počátku sezón, i když se skutečně snažíme. Opravdu je něco jiného dělat to jako profesi či mít alespoň na nějakou dobu stálou scénu a nebo stále někde lítat a pokaždé to dělat trochu jinak, na jiném povrchu, v jiných podmínkách (jeviště i hlediště) a pro jinou cílovou skupinu (nemám namysli jiný scénář - to je v pořádku).

Stejně jako to, co jsem výše napsal, bylo z mého pohledu, děkuji za sebe všem, kteří nás, a mě :-D , mají rádi a moc se těším, až se s kýmkoliv z vás při různých příležitostech uvidím. Snad mě v jiném nebo bez kostýmu nezatratíte.

Váš Edmund de Valiere a Cheyenne

Feky, Ordo 17.49:07 / 09. 03. 2011

Je velmi líto, že Honoris končí a to z důvodu, že je jedinou pro mne významnou konkurencí, která byla "položme si ruku na srdce" zdravá. Pokud někdo po pádu takovéto významné skupiny je schopen ji ještě špinit přijde mi to smutné:-{ .Co se týče rakous je možné, že to někdo s čechů dostane, ale to neznamená, že je to skupina jejímž členem je onen pisálek. Já přeji Honorisu lepší zítřky a snad se někdy v kolbišti potkáme.Za skupinu Ordo Kromen Feky

Michal Palánek, kelt, VIRTUS V 17.34:09 / 09. 03. 2011

Pro Jaroslava:
Myslím že znám všechny společnosti co jezdí koně v ČR, po návštěvách Dánska znám i anglické, dánské, norské...
Za ty roky co si je najímám či s nimi spolupracuji...
Mohu si tedy dovolit tvrdit že mám přehled a možnost srovnání.

Stejně tak pojedu letos s Tankredem zmíněnou agenturou takřka všechny Rakouska a těším se. Opravdu se těším, protože jen málokdy velké slova na netu dojdou oprávněného efektu na trávníku a před lidma...

Pokud efekt, který uvidím na place bude kvalitní - budu první, který bude chválit...
Takže se opravdu těším.

Mám rád sebevědomí a velké slova...tedy v kombinaci s výsledky...protože jinak jsou to jen slova a významně snižují "kvalitu" těch co je zbůhdarma rozhazují...

Ale jak řekl Tankred, není to jednoduché a i já přeji upřímně hodně štěstí..

A všem z Honorisu...co nejvíce fajn dní, aby zahnaly tyto špatné...

Tankred 15.25:07 / 09. 03. 2011

Pro Jaroslava:

Mám pocit, že si trochu odporuješ. Pokud bychom jezdili pod cenou, neměli bychom mít víc práce? A jsi skutečně dobrý, když víš za jaké ceny jsem nás nabízel a prodával. To já jen proto, že jsem se v posledních třech, čtyřech letech potýkal s tím, že někdo jezdil za méně, než my, což mi bylo ze strany agentur vyčítáno. A dokonce jsem se včera dozvěděl, že jsme pro Rakousko moc drazí a že ta rakouská agentura už loni objížděla české skupiny s tímhle vyjádřením.

Také jsme každý rok přicházeli s novým scénářem, minimálně s jedním a např. v Trenčíně jsme každý den hráli jiný scénář. 6 dní a celkem 8 x turnaj. Jaroslave, než něco řekneš, alespoň ses mohl přijít několikrát podívat a nedat na řeči zhrzené konkurence. Ovšem jestli tou konkurencí, která s námi prohrávala nejsi ty sám. To by potom vše vysvětlovalo. :-) Co Jaroslave, napíšeš, kdo jsi a odkud jsi? Ale možná to zjistím sám, až uvidím, kdo letos pojede s agenturou Mittelalterevent do Rakouska . :-D

Té SKUTEČNÉ konkurenci držím všechny palce, aby tuhle situaci zvládli a ustáli, vážím si jich. Není to lehké.

ALENA 09.08:24 / 09. 03. 2011

Co ted bude s koníkama,,,,,:-(??

Celkem: 3312  
<< 125 | 126 | 127 | 128 | 129 >>

Jen jednou žiješ - každé chvíle je škoda, které neužiješ.
-- Wojkiewicz
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.