Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 124 | 125 | 126 | 127 | 128 >>

Jaroslav 07.20:07 / 09. 03. 2011

Když se jezdí pod cenu a kazí se ceny ostatním, tak to takhle muselo dopadnout. Např. to Rakousko. Teď už to má zpátky člověk, který kvalitou odpovídá lepším standardům. Sice dražší, ale kvalitní. Mimochodem nebýt vašich kostýmů a výpravy, tak turnaj byl v posledních letech dost podprůměrný. Agentura tohoto typu musí přicházet s novými nápady, aby se udržela. Nestačí jen kostýmy. Vemte si např. skupinu Normani nebo Haraldos. Tyto skupiny jsou dnes na mnohem vyšší úrovni, jelikož nestagnují.

Rolland 20.19:10 / 08. 03. 2011

Je to škoda. Jedna z málá skupin v tomto směru , která byla dobrá. Dnes je toho hodně ale do kvality nic moc. Myslím si, Ordko Kromen a Traken mrzí , že odchazí ze scéný tak schopná konkurence. Která mělá výšku v českých vodách . No ale říká se, že to co začalo musí také jednou skončit. To platí pro všechny skupiny a nejen je . Ave čest a sílu

Dana 21.01:37 / 07. 03. 2011

Ano taky mě mrzí že Honoris končí, byla to hodně nečekaná zpráva, ale většina lidí tady vidí jenom ty turnaje ale to co je kolem toho není vidět a to je asi to nejpodstatnější. To že se o víkendu předvede umění rytířů a panošů lidem je na tom to nejkrásnější, ale musej se pokrýt náklady na krmení pro koně a bůh ví co ještě. Nehledě na to že skupin jako byl Honoris je v republice dalších 5, jenže ty to povětšinou jezdí jako cirkus. Členové Honorisu chodí také do školy nebo do práce. A v tom měli můj největší obdiv že dokázali zvládat tyto 2 věci najednou.
BERTE TO ČISTĚ JAKO MŮJ NÁZOR

Tamm 19.50:27 / 07. 03. 2011

A nedalo by sa niečo...?? Napríklad keby ste prišli peši..?? Já vás chci v Trenčíne!!! I want see you again!! Ja viem ja viem je to márne ale nedá mi aby som aspoň nedúfala :-( Ale viete čo počúvajte!! Teraz ste možno skončili ale JA vás dám znova do kopy to sa vám tu teraz zaprisahávam!! Tak buďte pripravení ja vás raz šeckých pozháňam a bude!!! :'-( =-{} A dovtedy na vás budem s láskou spomínať

nepodepsaný 14.31:40 / 07. 03. 2011

8-. jojo koní je škoda, skupin je moc

nepodepsaný 14.22:49 / 07. 03. 2011

:'-( škoda těch koní, byli jste jediné vystoupení na které se díky nim chodilo

Petra Trenčín 13.59:56 / 07. 03. 2011

Čo sa stalo keď končíte? Je to naozaj smutné, na Trenčianske hradné slávnosti som sa veľmi tešila aj so svojou dcérou. Boli ste fakt dobrí a bude Vás škoda. Nedá sa ešte niečo v tom urobiť, aby ste pokračovali ?

Ľubka 12.10:53 / 07. 03. 2011

Prave som sa dozvedela tu spravu...neskutocne ma to chytilo...nikdy by som si ani len nepomyslela, ze by ma to zasiahlo...ale teraz sedim a placem s krabicou vreckoviek pri sebe a zaroven si pozeram fotky z poslednych hisrorickych slavnosti v Trencine...
Boli ste mojim najvacsim dovodom opat prist na hrad a pozriet si vase vystupenia, kr´tore boli plne napatie ale aj humoru a smiechu...dokazali ste zabavit davy ludi, ktori vam to oplacali burlivym potleskom (teda aspon u nas v TN)
A teraz je koniec...mrzi ma to... budem kazdemu z Vas drzat palce...nech sa vam vsetkym dari... a mozno raz...ked budu prostriedky sa znova stretneme... budete mi chybat, a myslim ze nielen mne... Moj maly brasko sa na Vas vypytuje- bude tazke mu povedat, ze Maurice, Edmund, Guillaume, Frederick, Yvain ani Renaud uz nepridu...

michal, kelt VIRTUS VINCIT 11.32:22 / 07. 03. 2011

Nejsem typ citlivého nostalgika, ale pravdou je že tohle mě moc mrzí...
Troufnu si říci že z těch desítek a stovek skupin co se mnou jezdili jste byli ti nejlepší. Nemluvím o výkonech, mluvím o lidských charakterech...
Troufnu si tvrdit že vím jak to pro vás je těžké, VV v původním složení skončila minulý rok v květnu. Po cca osmi letech.

Osobně každému z Vás přeji jen to nejlepší...život nekončí, ale něco zásadního z něj ano.

Nejsem ani patetický, ale mohu zodpovědně říct - bylo mi ctí Vás poznat a s Vámi pracovat. A vážím si Vás pro to jací jste byli.

Kelt,VIRTUS VINCIT

michal, kelt VIRTUS VINCIT 11.24:55 / 07. 03. 2011

Nejsem typ citlivého nostalgika, ale pravdou je že tohle mě moc mrzí...
Troufnu si říci že z těch desítek a stovek skupin co se mnou jezdili jste byli ti nejlepší. Nemluvím o výkonech, mluvím o lidských charakterech...
Troufnu si tvrdit že vím jak to pro vás je těžké, VV v původním složení skončila minulý rok v květnu. Po cca osmi letech.

Osobně každému z Vás přeji jen to nejlepší...život nekončí, ale něco zásadního z něj ano.

Nejsem ani patetický, ale mohu zodpovědně říct - bylo mi ctí Vás poznat a s Vámi pracovat. A vážím si Vás pro to jací jste byli.

Kelt,VIRTUS VINCIT

Denča 19.21:41 / 06. 03. 2011

Honoris niééééééé prosím nekončite :'-( Ked skončíte leto pre mna skončilo :'-(

nepodepsaný 18.46:37 / 06. 03. 2011

:-{

anna 18.30:58 / 06. 03. 2011

prosím vas nekončite ešte raz prosím prídte na slovensko moja najlepši kamošak by za vas vedela položit i živom trenčianske slavnosti su bez vaz neni slavnosti :-( :(

Tankred 17.59:29 / 06. 03. 2011

Kdyby to bylo tak jednoduché, tak bychom určitě nekončili. Ale věřte mi, už to opravdu nešlo. Loni byla kvůli počasí špatná návštěvnost a tím i příjem. Letos začala města a agentury šetřit a rušili nám jednu akci za druhou. Ještě před dvěma lety jsem měl už v prosinci (december) plný kalendář, loni jsem už musel na nás vzít riziko a jet většinu akcí v naší režii, protože se ozvala jen polovina zadavatelů. Museli jsme zrušit hodně vystoupení, protože lidi nepřišli kvůli dešti nebo zimě. Příjem byl zhruba poloviční, než bychom potřebovali.

Letos nám zrušili kompletně Rakousko, Liberec, Mladou Boleslav, plánovaný Kraków v Polsku a další.

Důvod není v chuti, že by se nám už dál nechtělo. Opravdu to nejde

Nezlobte se na mě, ale už se k tomu dál vyjadřovat nemůžu, je to pro mě hodně těžké a bolestivé

Tamm 16.02:43 / 06. 03. 2011

čítam si tie komentáre a snažím sa potlačiť (aj keď neúspešne) slzy čo sa mi derú do očí......HONORISÁCI svet vás miluje!!!Toto sa jednoducho nedá!! Nemôžete!! CHcete ma mať na svedomí?! Vraj aby sa to pekné nestalo všedným...ale dá sa to ak som vás videla vždy raz do roka a zvyšok som sa na vás strašne tešila?? Viete čo?? ja tomu jednoducho neverím , uverím až keď v lete ozaj nedôjdete do TN zatiaľ si budem myslieť (a dúfať) že je to len hlúpy omyl :-( :( :-( Proste ste NAJ a preto mi navždy budete NEUVERITEĽne chýbať....P.S.:nehovoriac o tom že som mala v pláne robiť vám panoša :-( :´(

nepodepsaný 11.42:14 / 06. 03. 2011

Prosím vás neskončite...Dakujem :-( :-( :-( :-(

Michaela 11.38:27 / 06. 03. 2011

HONORIS je najlepší nemože skončit.
Ked som počula tú správu vyhrkli mi slzy a nemohla som ovládat plač :'-( vdaka HONORISU som spoznala nových priatelov a nechcem ich stratit.
Takto to nemože skončit...

Vaša fanynka

nepodepsaný 11.34:36 / 06. 03. 2011

nekončite .... PLS !!!

Michaela 11.30:03 / 06. 03. 2011

HONORIS je najlepší nemože skončit.
Ked som počula tú správu vyhrkli mi slzy a nemohla som ovládat plač :'-( vdaka HONORISU som spoznala nových priatelov a nechcem ich stratit.
Takto to nemože skončit...

Vaša fanynka

.... 09.39:01 / 06. 03. 2011

Zmente toto rozhodnutie, kym nie je neskoro!! Takto sa to nemoze skoncit!! Ak to sef nezvlada, najdite ineho, ale Honoris musi pokracovat dalej!! Ved Vase vystupenia su uplne uzasne a davaju zmysel zivota tolkym detom!
Nemozte sa len tak jednoducho vzdat!!! Prosiiim, toto nemoze byt koniec!!! Preco chete pripravit Svet o tolku krasu???

Smutné fanynky :-( 20.09:15 / 05. 03. 2011

Pro mnohé byl středověk temný,ale pokud v něm byli rytíři jako vy ,tak byl krásným obdobím.Ale pokud tedˇ zmizíte bude toto období právě to temné!:-((Na koho se budeme každý rok těšit?Koho si vylepíme v pokojíčku?
Lenka a Janča

Denisa 19.43:23 / 05. 03. 2011

To přece jen tak nejde! Musí být nějaké řešení! Něco se musí najít, udělat! Přece žádný opravdový fanoušek bezdůvodně nepřipustí, aby něco tak úžasného jako vy zmizelo ze světa! :-{ O kom mám teď psát ty láskyplné slohovky, za které jsem sbírala jedničky z češtiny? :'-(

Alena 18.49:05 / 05. 03. 2011

Apríl bude až 1. dubna

Sklamany fanusik... 11.33:23 / 05. 03. 2011

To nemozte urobit! Ved sa Vam tak strasne darilo, stali ste sa tak znamou, oblubenou a ziadanou sermiarskou skupinou!
Tolko rokov trvalo, kym ste si vybudovali toto vsetko, co mate, a teraz to chcete len tak zahodit? Kazdy problem sa da predsa vyriesit...
Sklamete takto vsetkych fanusikov! A hlavne, co sa teraz stane s konikmi a vsetkymi clenmi skupiny, ktory jej obetovali tolko volneho casu, usilia a lasky??

Laba z Wagusu 11.27:47 / 05. 03. 2011

a ja som si myslel ze sa mi to vcera len snivalo :'-(

Celkem: 3312  
<< 124 | 125 | 126 | 127 | 128 >>

Není to víno, co činí člověka opilým - je to on sám.
-- Čínské přísloví
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.