Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 118 | 119 | 120 | 121 | 122 >>

raduz 12.45:46 / 26. 07. 2010

dobry den,cela moje rodina vam moc fandi,mužete mi prosim napsat kde budete vystupovat posledni tyden v srpnu 2010.diky a drzime palce.

Emily 07.22:59 / 26. 07. 2010

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli vystupujete v pátek na slavnostech, pokud ano, tak v kolik hodin? :-*

Děkuji za odpověď

Denise 09.22:32 / 14. 07. 2010

Škoda 8-. . Děkuji za odpoveď a nashle v Trenčíně.

Elveren 19.53:29 / 13. 07. 2010

Denise: Ahoj, pokud vím, tak fotky z Trenčna stále ještě nejsou k dispozici, admini to nějak flákají :-) Snad se tady časem sem tam nějaká ta fotka objeví :-)

Denise 19.37:50 / 13. 07. 2010

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda jsou již na vašich stránkách fotografie z Trenčína, z minulého roku. Děkuji za odpověď.

Dana 14.16:54 / 10. 07. 2010

Dobrý den, vždy se těšíme na Liberecký jarmark a vaše vystoupení. Letos jsme nevynechali ani jedno představení. Dcerka, které je 10, je vaše velká fanynka. Již 3 roky jezdí na koni a po posledním turnaji vznesla dotaz, jakou musí mít školu, aby mohla být panošem.:-)) S nadšením zjistila, že v době naší dovolené na Slovensku budete v Trenčíně. Naštěstí Bojnice, kde budeme, jsou nedaleko Trenčína. :-)) Již teď se na vás všechny tedy těšíme na Slovensku. Přejeme hodně zdaru.

Vilvarin 21.37:10 / 05. 07. 2010

Pro Ilonu:
Dobrý večer, o prázdninách možná budeme vystupovat v Plzni (srpen), ale přesný termín a místo jsou zatím v jednání, až je budeme vědět, jistě se to tu objeví. Zatím jediné vystoupení v Čechách je na začátku září (3. - 5.) Hradec Králové, jak se můžete dočíst v programu.

Ilona Gruberová 22.33:39 / 02. 07. 2010

8-D 8-D Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda o prázdninách přece jen nebudete mít nějakévystoupení v Českých zemích. Viděla jsem vás již několikrát, syn Filip je úplně nadšený (já také). Přeji mnoho úspěchů a předem děkuji za odpověď.

Ilona Gruberová 22.33:39 / 02. 07. 2010

8-D 8-D Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda o prázdninách přece jen nebudete mít nějakévystoupení v Českých zemích. Viděla jsem vás již několikrát, syn Filip je úplně nadšený (já také). Přeji mnoho úspěchů a předem děkuji za odpověď.

Darkstorn 12.22:14 / 24. 06. 2010

Žádný problém - opraveno. :-)

Adéla 12.16:11 / 24. 06. 2010

Omlouvám se,že se to tam napsalo několikrát.Zlobil mi počítač.:-{

Adéla 11.58:00 / 24. 06. 2010

Byla jsem též v Liberci,ale rytíře v zeleném jsem tam neviděla.Já tam byla v sobotu dopoledne,nejezdil odpo a dopoledne dělal panoše?Děkuji za odpověď Adéla.

Igelit 23.03:32 / 23. 06. 2010

No veru musim uznat že francuske mená su fakt užasne ako francuština samotna, som pocteni že sa ti páčila moja premiera :-D podla mna toho treba ešte hodne hodne hooodne zlepšovat, mam sa ešte mnoho čo učit od takych vybornich riterov ako je Edmund.

a... 19.44:18 / 23. 06. 2010

dik za objasnění.. ;-] .. jj francouzská jména jsou krásná věc, jen kdo si je má pamatovat.. :-D .. v tom případě podařená premiéra, řekla bych.. Aďa

Elveren 19.14:34 / 23. 06. 2010

A...: Rytíř v zeleném měl v Liberci svou premiéru ;-) Takže jak jiný kůň, tak jiný rytíř :-) Sám pan rytíř dodal, že jeho jméno jest Yvain de Laugaricio :-)

a... 17.18:03 / 23. 06. 2010

Dobrý den, viděla sem vaše představení v liberci... a musim říct nádhera... škoda, že představení po čechách nemáte víc.. :-( a jen malý dotaz.. nejezdil rytíř v zeleném dřív jiného koně? hodně dalších uspěchů

Háňa z Varů 19.18:00 / 20. 06. 2010

Sue: mně se tam líbilo moc (hlavně proto, že jsem se také setkala s lidmi z Honorisu), ikdyž jsem se nemohla zdržet déle a v těch šatech byla děsná zima.... a to už nežaluju na kluky, že si ze mně pořád dělali legraci....;-P

Sue 14.03:59 / 20. 06. 2010

:-) včera jsem viděla část HONORIS v Krumlově na Slavnostech. Jak se vám líbilo? ;-)

Vilvarin 20.59:12 / 18. 06. 2010

Jana:
V současné době opravdu nevíme, zda do Č. Krumlova pojedeme, protože nemáme pozemek. Majitele pozemku, na kterém jsme stávali, se nám doposud nepodařilo zkontaktovat a jiný pozemek, který by vyhovoval našim potřebám jsme zatím nenašli.

nepodepsaný 15.55:04 / 17. 06. 2010

Dobrý den,mám dotaz zda budete v Č.Krumlově o prázdninách.Děkuji Jana

nepodepsaný 23.07:17 / 15. 06. 2010

Srdečne pozdravujem zo Slovenska! Po dlhšej dobe som si opäť klikla na Vašu stránku a bola som príjemne prekvapená akutalizovaním "aktualít" - veľká vďaka, Lucinka; teraz už nikoho nenapadne dávať tejto rubrike iné názvy - napr. "stopy dávnej minulosti" ;-) Držím palce pri ďalšom písaní, z osobnej skúsenosti môžem povedať, že zápisky takéhoto charakteru majú už po 4-5 rokoch istú hodnotu pre autora i zúčastnených - pamäť časom odchádza a hodnota stúpa s čoraz častejšími otázkami typu "Toto že som ja urobil?" 8-o či tvrdeniami "Toto som ja nikdy nepovedal!" .-/
No a ako Trenčanka sa už veľmi teším na Vaše vystúpenia v Trenčíne počas leta. Dovtedy želám veľa úspechov a mnoho spokojných a nadšených divákov =-{} . monikah

Tankred 22.43:40 / 15. 06. 2010

Pro Claru: Ano, Guillaume má pravdu. Je to zhruba tři týdny, co jsme si s Mauricem vyměnili koně. Takže já teď spolupracuji s Pontyacem a Maurice s Jackem.

K použití takovéhoto jednoduchého uzdění nás dovedlo zjištění, že Pontyac pracuje ochotněji a lépe na volné otěži, když ho nic a nikdo netahá a málo omezuje. Zjistil jsem, hlavně při tréninku, že mi Pontyac jde krásným podsazeným a zatím jen částečně zabaleným cvalem hlavně ve chvíli, kdy mu naprosto povolím otěž tak, že mu dám ruku až skoro do půlky krku. V tu chvíli zpomalí,a uvolní se. Bohužel to ne vždy ještě funguje v momentu, kdy jde ke koním. Ale to natrénujeme. :-)

A obavy kvůli uzdění opravdu nemám. Ono je totiž úplně jedno, jak je kůň nauzděný ve chvíli, když se rozhodne splašit. Mluvil jsem s veterinářem, který mi vyprávěl, že kůň prošel skrze výlohu i s jezdcem přesto, že měl v hubě páku a místo řemínku řetízek. Jedna koňská síla je taková, že ho jedna člověčí síla prostě nezastaví.

Po našich zkušenostech a zároveň mnoha rozhovorech s koňáky o hodně lepšími, než jsme my (což není problém takové najít), jsem přesvědčen, že čím méně koně při práci omezujeme, tím lépe se s ním dělá. Pontyacovi zatím víc vyhovuje tohle, tak proč mu to nedopřát, ne? Vždyť je to parťák. :-)

Na závěr jedna adresa: www.horsemanship.cz Zkus někdy zajít na jeho přednášku nebo na kurs. Všechno má svoje pro i proti, ale tohle stojí minimálně za zamyšlení. A to neříkám jen kvůli tomu, že jsme s Vaškem kamarádi. To bych říkal, i kdybychom se navzájem neznali.

Tankred 22.18:33 / 15. 06. 2010

Díky za pochvalu a za přání, těší nás to všechny. :-) Bylo fajn, zahrát zase pro české publikum. Tři týdny předtím jsme totiž vystupovali v Rakousku a tam přeci jen nemůžeme navázat takový kontakt s diváky jako tady. a to se hodně snažíme.

Adam nám odjel na zkušenou na ranč do Kanady. Už brzy by se měl vrátit, tak doufám, že s námi zase, byť nepravidelně (má už svou jinou práci), bude jezdit. Těším se na to.

Nesselin 21.14:36 / 15. 06. 2010

Všechny moc zdravím vystoupení v Liberci skvělé. Pan Tankred pomalu co slovo to perla (pochopitelně myšleno v tom nejlepší slova smyslu ;-) Kluci byli jste prostě skvělí. A jedna trošku smělá otázka kde jste letost nechali Adámka? Celé skupině přeju jen to nej ať se vám i nadále daří.

nepodepsaný 00.54:21 / 15. 06. 2010

A komu som sa ja dlho neozval?...Mojim drahym priatelom z Honorisu...! Teraz to napravam... A viete co? Viete,ze sa coskoro uvidime?....Tesim sa,ze vas opat privitame v Trencine...Honzo, je to take zvlastne...Stale o rok starsi...a stale krajsi ;-) O par dni... Tibor

Celkem: 3312  
<< 118 | 119 | 120 | 121 | 122 >>

Blb je nezničitelný
-- Kutina
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.