Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 117 | 118 | 119 | 120 | 121 >>

Adéla 11.33:33 / 14. 06. 2010

Dobrý den !!! Chtěla jsem vám poděkovat za nádherné vystoupení. Byla jsem na něm poprvé a moc mě to uchvátilo i mou malou dcerku.Bylo mi vás líto i koníčků v tom parnu.Držím vám palečky ať máte stále tolik obdivovatelů.:o))) princezna v červeném tričku.:-D)

Guillaume de Senlis 10.55:47 / 14. 06. 2010

Za prvé Tankred nejezdil letos Jacka ale Pontyho. A za druhé tento kůň je z určitých důvodů na ohlávce ovladatelnější než na udidle jakéhokoliv typu. Nelze vše měřit jedním metrem, i proto užíváme jak ohlávky, tak rozdílných typů udidel, dle individuálních potřeb konkrétního koně.

Clara from LBC 21.07:50 / 13. 06. 2010

Hezký den, máte hezké stránky, oceňuji hlavně aktualizovaný program, také jsem se začetla do fóra a dočetla se až k roku 06/07, velmi mne tu pobavila "slečna z liberce", pokud se nemýlím (to snad ani nejde), tak ji znám, a vše co tvrdila není pravda, koně má nedaleko stáje Vysoká, ale v takovém stavu, že s nimi nemůže nikam jezdit - korektura kopyt "sama doma", vyhublí, agresivní...mimo nádherné kobylky, které ještě ve čtyřech letech neznačkovaná, bez základních návyků...mít peníze a čas a hlavně pokud by ji tato slečna chtěla prodat už je moje:-)) to jen tak, jací někteří lidé jsou.
Dále bych Vám chtěla poděkovat za účast na libereckém jarmarku, velmi hezké představení ale můžu mít jeden dotaz, omlouvám se předem pokud moc rejpavý, nebojí se vedoucí skupiny Tankred na koni Frajer Jack vzít ho do kolbiště bez uzdečky, jen na provazovce? Osobně měla strach, že se lekne nebo udělá něco nepředvídatelného...a skončí v davu. Určitě koně cvičíte na hluk apod. ale přece jen vše nelze předvídat. Samozřejmě pokud jsou spolu tak sehraní tak chápu ale přece jen bezpečnost nade vše. Děkuju za odpověď a opravdu se omlouvám za rejpavý dotaz

Aleš 22.41:15 / 12. 06. 2010

Outfit4events.com sekce kostým- jezdec a kůn tam ti to ušijou

MAZánek 01.12:34 / 12. 06. 2010

Řekl bych, že střih na čabraku (kropíř) bude lze těžko hledat. Mohl bych se pokusit sehnat střih na svoje sako, to by bylo asi stejně platné. ;-)
Vidím to jako dnes, jak Katka běhá po každém stehu dolu do stájí a zpět se slovy "tak a můžu začít znova". :-B Každý koník si zaslouží pokrývku na míru.

Razgriz 00.24:38 / 12. 06. 2010

Elveren, diky za rychlou odpoved. :-) Da se nekde alespon najit strih podle, ktereho by se dali usit?

Elveren 00.19:16 / 12. 06. 2010

Razgriz: Ahoj, děkujeme za pochvalu :-) Naše čabraky na koně jsou domácí výroba naší scénáristky. Nejlépe tedy uděláte, když poohlídnete po nějaké švadleně, která by byla ochotna čabraku ušít. Zatím jsem si nevšimla, že by čabraky někdo šil profesionálně :-)

Razgriz 23.46:06 / 11. 06. 2010

Zdravim,
prvne bych chtel rict, ze Vase predstaveni bylo super. :-)
Mam, ale jednu otazku ohledne vystroje Vasich koni. Pritelkyne strasne touzi po tech ozdobnych pokryvkach, ktere maji na sobe pocas turnaje - myslim, ze se to jmenuje kropir. Muzete mi prosim rict kde sa neco podobneho sehnat? Diky moc

Lucinka 08.31:07 / 10. 06. 2010

zde je odkaz na program Libereckého jarmarku:

www.modry-medved.cz link

Dana 20.10:52 / 09. 06. 2010

Je někde na skladě program Liberce? Zatím se tam chystám, ale uvidím jak se rozhoupu v sobotu ráno :o)))

Jirkaliberec 09.48:44 / 09. 06. 2010

Dám v těchto řečích besedních oslaunou zmínku na jarmarečné klání držané v Starém městysu Liberci.
Slavné členstvo Honorisov, po túhej a dlhej zimě zasvitně slunce nadějě pod branami Starého mestysu Liberce. Purkmistr slauného města Liberce vyhlásil konání sláuného rytířského klání, držaného v jarmarečné dni vedlejc stánku božího.
*Mějtěž paměti ducha bájného spolčení krále Artuše a přispějtěž k obnoveniu starých ctností.
*Utkejte se v hortus ferarum klání a harcování.
*Nechť krve tečet pomálu, by šlechetné členstvo Honorisov dobřeť dojelo v rodnú Boleslau Mladu.

Vilvarin 20.29:05 / 07. 06. 2010

Dne 10.Května se nám narodila koťátka. Poté, co jedna ze tří matek zemřela, byli jsme nuceni dát její koťata ke koťatům jejích dcer.
Naneštěstí to jedna z nich nezvládá a snaží se je odložit. Zatím vždy jsme si toho všimli, ale chceme se tímto optat, zda by někdo z vás neměl zájem o koťátko a nebyl ochoten vzít si k sobě měsíční kotě a starat se o něj. Nevýhodou je, že pijí jen kotěcí mlíčko ředěné vodou, výhodou je, že takováto koťátka jsou velmi přítulná a učenlivá. Kdyby vše bylo, jak má být, nechali bychom je ještě u matek (sester - náhradní mámy jsou jejich o rok starší sestry), ale takhle to nejde.

Pokud by měl někdo zájem o pravé honoris kotě, nechť se ozve na můj telefon, ráda podám bližší info.
720 585 348
Johana

Vilvarin 20.47:54 / 29. 05. 2010

Tak v našem programu už je, ve veřejném ještě ne, ale myslím, že bude zveřejněn nejpozději do poloviny června, každopádně s tím počítáne

Vilvarin 20.35:29 / 29. 05. 2010

Denisa: Ano, budeme, v programu je už myslím Hradec napsaný. Johana

Denisa 20.16:12 / 29. 05. 2010

Budete letos v Hradci na slavnostech? :-)

Guillaume de Senlis 18.20:34 / 29. 05. 2010

Plzeň zatím není naplánovaná, ale do konce léta je stále daleko, takže bych to rozhodně neviděl jako definitivní. V sekci "Program" si můžete dohledat další podrobnosti...

nepodepsaný 11.42:10 / 29. 05. 2010

Vy budete zas vystupovat v Plzni??:-)

Ilona 13.00:00 / 21. 05. 2010

Tankrede,šlechetný pane,jak to,že nám letos dáte košem v Železné Rudě?Synek se na Vás moc těšil,mám pozdravovat všechny z Honoris a hlavně našeho skorosouseda-rodáka z Hartmanic-Adama.Mějte se fajn a snad někdy někde na viděnou. Ila se synem Kájou

nepodepsaný 22.07:56 / 03. 05. 2010

www.chrestys.rajce.net
Hla fotky z Bitva v Boelsave starej :-D

Čertík 14.01:08 / 29. 04. 2010

A co takhle Varnsdorf? Šluknovský výběžek? :-)

Kačka 19.14:07 / 28. 04. 2010

Ahojky :-)) A co Český Krumlov, Tábor, nebo Plzeň? Těšíme se na vás kamkoliv;-) :-)) Díky moc za info...

Tankred 10.10:04 / 28. 04. 2010

Pro Ivču. Bohužel. Letos v Přešticích nebudeme. Ani nevím, jestli se tam něco bude konat, ale pravda je taková, že nás nikdo na akci nepoptal. Tak snad příští rok.

Ivča 19.23:55 / 25. 04. 2010

Vy letos nebudete v Přešticích?:-(

Richenza 10.16:10 / 06. 04. 2010

Nechci dělat nějaký zmatky, ale mám letáček z Jičína a tam jsou valdštejnské slavnosti uvedeny s datem 28-30.5.:-*

Chi 06.58:55 / 29. 03. 2010

Hi, I am plan to visit Cesky Krumlov in mid-May and would like to attend your show on:
15. 05. 2010
Jičín

Please let me know the description of this action, schedule, and price. Many thanks!!

Celkem: 3312  
<< 117 | 118 | 119 | 120 | 121 >>

Souhrn našich znalostí sestává z toho, co jsme se naučili, a z toho, co jsme zapomněli.
-- Maria von Ebner-Eschenbachová
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.