Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 114 | 115 | 116 | 117 | 118 >>

Chiawa 22.28:39 / 12. 09. 2009

Má se tak zklamaný??:-{}

nepodepsaný 22.25:16 / 12. 09. 2009

do you mean I'm hurt?

Chiawa 22.21:39 / 12. 09. 2009

zraněné děvče?

Wonder 22.15:49 / 12. 09. 2009

no,never

nepodepsaný 22.13:14 / 12. 09. 2009

This is only the martin and me what to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fan 22.08:47 / 12. 09. 2009

8-. nebyl zbabělec

Fan číslo 1 21.54:35 / 12. 09. 2009

to, co mají proti Martin?+-)

nepodepsaný 21.47:47 / 12. 09. 2009

Believe me I know you well enough to know that>:-, . Funny that you write back to this but writing in the email does not. Oh, and I must not hide safely. I have not necessary. I am not so cowardly as you are;-D . Hopefully now it shows you who I am.

Wonder 21.38:48 / 12. 09. 2009

i nooooo

Guillaume de Senlis 21.01:22 / 11. 09. 2009

I wonder how did you realize,that I am a half-female... I am really interested in. And by the way, Terka used my name properly, becouse some rules of czech language, So please don't talk about things you know nothing about and dont hide in your anonym and introduce yourself.

nepodepsaný 21.59:18 / 08. 09. 2009

hey Terka.
I wanted you just as you can ask admire volf martin. but his name is martin volf not martina volf but you're right martina is better because he is a half-female :-D) :-D ;-D :-p

Veronika 11.39:45 / 07. 09. 2009

Zdravím všechny, domlouvala jsem se s Adamem ohledně kožené spony, pravděpodobně mu má zpráva padla do SPAMů. Poslední dobou se mi to děje často. Vyřiďte mu, prosím, aby se ozval. Díky moc Veronika

Mariusz Trzmielak. 17.25:16 / 06. 09. 2009

Byłem w Łęczycy byliście świetni.
Pozdrowienia z Łodzi.

Altman Josef 23.05:56 / 05. 09. 2009

Hezky den přeji ,dnes byl v Hradci Králové v mém bydlišti slavnosti Královny Elišky Rejčky kde měla vystoupení i Vaše skupina představení Vaší skupiny jsem viděl poprvé a bylo senzační a jedinečné fandím Vam i Vašim koním ke kterím mám hodně blízko z pozdravem a mnoho uspěchu přeje Pepa

Terka 10.56:20 / 05. 09. 2009

Dobrý den všem,viděla jsem Vaše představení v Plzni a bylo fantastické,ale ovšem to nebylo první vystoupení Honoris ,které jsem viděla:o))) .V Plzni jsem já i moje kámoška obdivovaly hlavně Guillaume de Senlis(Martina Volfa=-{} ).Ale všichni rytíři a další členové Honoris byli naprosto senzační.Těším se na další setkání se skupinou Honoris!;-D :o)))

Domča 19.44:57 / 31. 08. 2009

chci vás ete videeet8-D :-B B-D :o))) ;-p :-D :-? :-{}

Lenka 20.50:17 / 30. 08. 2009

Dobrý den, byla jsem se podívat na Vaše představení v Plzni a moc se mi líbilo:-) Hned na úvodu jsem si užila břišní tance (také je provozuji;-), pak jsem se královsky bavila při vtipném, svižném, zábavném představení. Všichni rytíři byli skvělí a obdivuji jejich umění. Pevně věřím, že to nebylo moje poslední představení, už teď se těším na další.:-))

ehm.. 20.40:20 / 30. 08. 2009

Chci si stezovat na edmunda....Byl moc sadisticky!!!ale zase vtpinej....

Blažky 20.06:34 / 30. 08. 2009

Dobrý den, dnes jsem byla s rodiči na vašem posledním vystoupení v Plzni a musím říct, že jste vážně skvělí. Hlavně ti, co nejvíce rozesmějí publikum- Jan Truneček coby Tankred de Besancon a Ing. Jakub Jaroš coby Edmund de Valiere................ Upřímně,letos to bylo již čtvrtým rokem, co jsme se na vás šli celá rodina podívat a nikdy jste nás nezklamali. Jen jsem se vás chtěla zeptat, jestli ještě někdy budete pořádat noční rytířské turnaje, jako tomu bylo v roce 2005 v Plzni? Děkuji za odpověď. Na závěr zdravím všechny členy skupiny Honoris, přeji mnoho dalších úspěchů a doufám, že za rok opět v Plzni:-) ;-)

Scary (Domino) 17.19:00 / 30. 08. 2009

Pani tie zeny z honorisu maju neaku carovnu moc :-D Kazdeho uchvatia :-D

Daniel Z. 14.56:51 / 30. 08. 2009

Pozdraveni budiž udatní rytíři, odvážná pážata a krásné dámy:-)
Byl jsem v pátek poprvé v 15h na Vašem představení a musím říct, že jsem nelitoval, že jsem tam šel utahanej rovnou z práce a ještě si to točil... Bylo to opravdu skvělé, podobné akce jsem navštěvoval už od dětství, kdy jsem cestoval po akcích na hradech a musím říci, že to máte opravdu propracované a celkově vystoupení působí velice působivě, takže můžu s čistým svědomím říci, že patříte k těm nejlepším, co jsem doposud měl možnost vidět, takže snad budu mít zase tu možnost Vás v Plzni, ale nejen vidět:-))

Jen mi mrzí jedna věc z pátku a to, že nemám natočené celé vystoupení Vaší půvabné tanečnice, která mi fascinovala... byla fantastická, ty její pohyby, prostě vše!8-D (Je na každém vystoupení?:-) )

S přáním dalších povedených vystoupeních, které obecentsvo uchvátí a tělo nezraní;-)
Zdraví Rytíř bez zbroje

Tankred 10.16:26 / 30. 08. 2009

Pro Anonyma zo SR: na začátku to opravdu nebylo jednoduché. Na přípravu jsme si vyčlenili třičtvrtě roku a když zhodnotim ten první rok, tak to nestačilo. Koně začali být připraveni tak po dvou letech a některé jsme museli vyměnit, protože je to buď nebavilo nebo byli natvrdlí pro tuhle práci. Každopádně držím palce. Asi bych do toho znovu nešel. :-)

anonym 09.04:56 / 30. 08. 2009

Ahojte som zo SR a teraz zakladame taktiez sermiarsky klub. Vsetko by sme mali len s konmi mame mensi problem mame kone aj dost kludne ale stale to nieje ono viete mi povedat ako dlho to trvalo vycvicit ich?

Petr Pečený 23.18:52 / 29. 08. 2009

Ahoj všichni rytířové, pážata a sličné dámy. Byl jsem se na Vás dnes podívat se svým synem Adamem ( 6 let )a opět ( stejně jako vloni ) jsme oba byli naprosto ohromeni. Jakub sice nemá vlasy jako měl vloni, zato je ještě více pyšný a umí dělat výbornou legraci. Originální byl spomalený souboj a posun o pár sekund zpět, potom to samé naostro znovu. Tenhle nápad si nechte patentovat, všichni v obecenstvu kolem nás to skvěle hodnotili. Pozdravujte autora nápadu. To, že Vám občas vypadnou mikrofony vůbec nevadí, nic si z toho nedělejte. Vaše tanečnice v úvodu jsou také skvělé. Jen jednu věc bych vypustil - to jak rytíř Adam podřízne svého soka za to, že udeřil princeznu. To je dost silná káva pro děti ve věku pod 7 let. Nezlobte se za moji upřímnost. Přeji hodně štěstí a pokud příští rok budete opět v Plzni, těšíme se už teď na shledání. PS: Chyběl mi Váš velitel. Pozdravujte ho.

DOmča 18.06:48 / 28. 08. 2009

ahojky,byla jsem se vcera i dnes na vas podivat v plzni na doubravce u kostela sv.Jiří.....byli jste plo me mooofinky uzasni a hned bych sla na vás znova,muj favorit byl a vzdy zustane GIOM....proto jsem mu dnes dala modrou stuzku:-{} :-? :-) ;-) :o)))

Celkem: 3312  
<< 114 | 115 | 116 | 117 | 118 >>

Jedna ženská vidí někdy dál než pět mužských s dalekohledem.
-- Jan Werich
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.