Emotikony:
;-D :-D :-p ;-p ;-P 8-p >:-, =-> +-) :-B :-) ;-) :-)) :o))) :-D) :-] ;-] :-* B-| B-D 8-D 8-o :-/ .-/ ]:-( ]:-) :-@ :-[[ :-[ >:-[ :-? :-. :-{} =-{} 8-. :'-< :-( :-{ :'-( :-S 8-| .-( :-x

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam): Toto pole nevyplňujte (antispam):
>>> Následující tlačítko nemačkejte (antispam):

Celkem: 3312  
<< 112 | 113 | 114 | 115 | 116 >>

Katka T. 21.37:09 / 04. 08. 2009

I já se chci připojit k Tankredovu vyjádření a poděkovat všem návštěvníkům historických slavností v Trenčíně. Ještě jednou děkuji moc za pohostinnost, s jakou jste nás ve Vašem krásném městě přijali. Děkuji také organizátorům, zejména chlapcům z Wagusu a také milému Tiborkovi, se kterým jsme strávili společně a příjemně nejeden večer. Věřte, že hrát pro diváky jako jste Vy je pro nás obrovská radost. Také moc děkuji všem, kteří píší, že se jim líbí naše scénáře. Dodává mi to novou energii a chuť psát další příběhy, a také naději, že i tyto nové "pohádky" budou někomu přinášet radost. Vaše reakce nám dává naději, že to co děláme má smysl. Děkuji za možnost poznat u Vás spoustu milých a úžasných lidiček, se kterými je radost spolupracovat.
Speciální pozdrav posílám Světlaně, která je opravdovým sluníčkem. Věřím, že jak psal Tibor, určitě se brzy potkáme u nás doma.

Darkstorn 21.34:17 / 04. 08. 2009

I já bych chtěl všem velice poděkovat za skvělé přijetí na Trenčianském hradě a především za přepychovou atmosféru, díky které jsme ze sebe mohli vydat co nejlepší výkony. Pořadatelé i návštěvníci slavností byli z mého pohledu úžasní, především pak Ti, které jsem měl tu čest osobně poznat... tedy DĚKUJI.

Edmund de Valiere

(na ICQ se čas od času ukazuji)

vero 20.17:32 / 04. 08. 2009

Zdravím... ^^
Tiež by som sa chcela pridať k pochvalám, ktoré vám tu skladajú vaši fanúšikovia. Na Trenčianskych slávnostiach ste jednoznačne žiarili zo všetkých najviac... ^^ A s kamarátkou sme skonštatovali, že niektoré scénky sme mohli vidieť viacerokrát a aj tak si zachovali svoj humor a šarm - a to som ja osobne bola na každom vašom predstavení... ^_^ Určite to stále za to, vaše výkony sú nezabudnuteľné a dúfam, že sa vám podarí opäť zavítať do Trenčína...
Držím vám palce, nech sa vám darí... ^^
A dúfam, že sa stretneme v Hradci Královom... ^^

Thessa 18.45:44 / 04. 08. 2009

2Miško: Tak to se neboj že příští rok seš zase v jejích službách :-D A pozdravuj je tam všechny:-)8-p

Miško z Wagusu(plavčík,laba,.. 15.03:03 / 04. 08. 2009

CAUTE HONORISACI!
Minulý rok ste boli super ale tento rok ešte viac :-)......... je mi luto ze niektory ludia co tu boli minuly rok neprisli ale tesi ma ze som sa zas stretol aspon s vacsinou a spoznal dalsich uzasnych ludi.....
Na cely Trencin ste spravili uzasny dojem a vsetci sa na Vas tesia o rok a nie len Trencin ale aj okolie si mylsim :P......
Tak ako uz spominal igelit nikdy nezabudneme na posedenia v juzaku a vobec na cely tyzden co ste u nas boli.
Dufam ze ste mali kludnu cestu a chcem sa aspon takto rozlucit s ludmi s ktorymi som to nestihol.....:-( napriklad Adam atd.... no tí co ste sli skor.....
Takze este raz vas pozdravujem a dufam ze sa stretneme aspon o rok ak nie skor :o)))))
PS: zvlast posielam pozdrav mojej pani :P (aj ked ma prepustila z panosskeho stavu,ved ona vie kto:-D:D:-D.................a Alešovi :o)))) )

VEĽKÉ ĎAKUJEM!

Tibor 11.56:35 / 04. 08. 2009

Srdecny pozdrav priatelom z Honorisu!
Posielam pozitivnu energiu vsetkym... A ziadne lucenie, lebo aj ked ma ucili, ze dojimat sa je neprofesionalne - pri zaverecnom dakovani v nedelu sa mi zlomil hlas... To som este nezazil... Ale vobec sa za to nehanbim - je to len dokazom nezabudnutelnej atmosfery, ktoru ste tam vytvorili vy - ucinkujuci a divaci vo svojich reakciach. Bolo mi ctou byt opat s vami. A preto ziadne lucenie - lebo sa tesim do Mladej Boleslavy ;-) Tentoraz to uz urcite vyjde...
Ked budete mat cas - pozrite si kratky ale mily klipik z otvorenia slavnosti na stranke mesta:
www.trencin.sk link

lasky 10.56:26 / 04. 08. 2009

AHOJ som rad ze ste prisli a keby aj peniaze neboli na buduci rok tak pridite ako divaci ,
jedine co my vadi ze pre mnozstvo vsetkeho mozneho som vase vystupenie nevidel ani jedno cele az by sa dalo povedat ze som zo vsetkeho videl tam 25 min dokopy a takych nas z wagusu bolo viac co mali cez vase vystupenie pracu ,ak by niekto z divakov mal nejake video tak by som rad aby nam ho postupil alebo nejake fotky , vase fotky z vlanajska najdete na fboku pod mojim nickom milos lasky krizan ak by to blblo tak ma iste najdete v skupine trenciansky hrad.
Panosi ty nenapadni podavaci ,nosici a pobehaji ktorych si nik poriadne nevsima su najdolezitejsia cast vystupenia keby tych nebolo a nevedeli co maju robit tak nic poriadne nevychadza

na namesti kusok od oddychovej zony pri morovom stlepe je net kaviaren ake by bolo prekvapenie keby chlap v brneni tam vstupil

prikladam odkazy na presivky...a aj kruzkovice

prosivanice.cz link

www.historicke-kostymy.eu

pondelok sme sa videli na kruhovom objazde pri lidli chodil som a spal naraz... ahoj.

Tankred 09.22:17 / 04. 08. 2009

Rád bych poděkoval všem návštěvníkům našich stránek za slova chvály. Ani nevíte, jak moc nás těší a jakou z nich máme radost. Když jsme byli v Trenčíně, mohli jsme se jen podívat, kdo nám co napsal a každou chvíli jsme tak dělali. Odepsat nešlo, přeci jen jsme to stahovali na telefon a propracovat se skrze celé stránky a ještě něco napsat je docela složité. Proto to nyní napravuji.

Zároveň se pokusím odpovědět na některé věci, které se objevily ve vašich příspěvcích.

Vypadávající mikroporty nás mrzí velmi. Už kvůli tomu, kolik stály, bezmála třícifernou sumu a také z toho důvodu, že mají mít zaručený dosah na volném prostranstí 200m a v uzavřeném prostoru 100m. Přiznám se k tomu, že zatím vůbec netuším, proč to nefunguje. Ale už se začínáme domlouvat s odborníky, aby nám zkontrolovali celou aparaturu. Snad to pomůže.

Sami doufáme, že i na příští rok dostaneme pozvání do Trenčína. Je ale mnoho věcí, které mohou ovlivnit rozhodování pořadatelů. Na prvním místě jsou samozřejmě peníze. V dnešní situaci možná hlavní. Sami to vidíte kolem sebe. Pak samozřejmě i zaměření akce. Pokud se pořadatelé rozhodnou, že akce bude zaměřena barokově, je zřejmé, že bychom tam pasovali asi jako pěst na oko. :-) A spousta dalších věcí může rozhodnout o naší účasti nebo neúčasti.

Práce panošů si vážíme také. Bez nich to opravdu nejde. Oni to jsou, kdo nám umožňuje vyniknout a přitom stojí v pozadí. A oni to jsou, kdo se na koni sveze jen mimo představení a přesto dál obětavě pomáhají a pracují. Za to jim patří dík.

Já osobně si budu už navždy pamatovat ty skvělé lidi, kteří se na nás chodili dívat a jsem šťastný, protože jsem v Trenčíně našel moc příjemné lidi a s hrdostí snad můžu prohlásti, že mě za ty dva roky přijali za přítele. A to je možná to nejcennější, co si z Trenčína já osobně odvážím. Děkuji.

Wagus team 02.32:14 / 04. 08. 2009

velka vdaka vam od vsetkych clenou Wagusu..
tak ako vlani anie tento rok ste nesklamali...
a uz teraz satesimea nalsi rocnik Trencianskych slavnosti na ktorych ako vsetci dufame budete...
VDAKA...

Tia a Katka 00.37:43 / 04. 08. 2009

V Trencine ste boli FENOMENALNI !!!!! Vsetci do jedneho !!! Mali ste to skvele zorganizovane, len skoda, ze obcas nesli mikrofony a niektore vtipne narazky nam unikli :-)) A najlepsie sme sa zabavili na nedelnej premiere, obzvlast na velkej " milostnej scene " medzi Adamom a Johanou ;-) bolo to lepsie, ako keby tie texty naozaj vedeli !!! A vsetci rytieri a ten tmavovlasy dlhovlasy panos boli jednoducho neodolatelni =-{} :o))) zboznujeme vas a dufame ze budete zase o rok v Trencine, lebo my ano :o))) Plavovlaska s vejarom a cierna Upirka ;-D

SCaRY91(domino) 19.09:38 / 03. 08. 2009

A panosky tiez stoja za pohlad ;-D obzvlast jedna :-)

SCaRY91(domino) 19.06:42 / 03. 08. 2009

A panosky tiez stoja za pohlad ;-D obzvlast jedna :-)

zuzana 17.45:13 / 03. 08. 2009

vdaka vam zazilo vela ludí skvely víkend na Trencianskom hrade a transportovali sa na okamih do stredoveku ( ja historiu a zvlast stredovek milujem ),vsetci ste vyborní. ps. pani rytieri stoja fakt za pohlad

iveta 16.52:13 / 03. 08. 2009

dakujem za krasne predstavenie rytierov na trencianskom hrade.
Naozaj som sa skvele pobavila a vdaka milemu a vtipnemu vystupovaniu si myslim, ze cele publikum odpustilo drobne chybicky, co sa tykali zabudania textov:-))
Drzim palce a urcite budem vase vystupenia odporucat dalsim.
p.s. chlapci su vazne sexi:-) som rada, ze rytieri este nevymreli:-)

D 15.55:46 / 03. 08. 2009

skvely rytieri fakt a aj vase vystupenia v trencine klobuk dole ;-)

Vannesa a Emily 15.51:10 / 03. 08. 2009

Ahojte HONORIS(áci)...Byly jsme v neděli na Vašem skvělém vystoupení na hradě v Trenčíně :-) B-D ... Byli jste výteční a myslím že premiéra se Vám povedla +-) ... P.S. Mohu se zeptat jestli se někdy v blízké době vyskytne sir Edmund z Valiere na ICQ ? Prosím odpovězte... Předem Děkuji

Vannesa a Emily

Jakub Rejmon 13.20:22 / 03. 08. 2009

Igelite díky a máš zabelenýho i ibalgina?

Ling-Wei 13.06:08 / 03. 08. 2009

Pripájam sa k Sofii. Treba tiež obdivovať panošov a ostatných, ktorí to pripravujú.:-)

Igelit 12.51:10 / 03. 08. 2009

Zdravim celi honoris, všetkych ritierov, panošov herolda. krásne princezny a aj ostatnych členov skupiny, predovšetkym vam chcem podakovat za užasny tížden ktori ste strávili na Trenčianskom hrade a za úžasne vystúpenia ktore ste predvádzali na námesti aj na hrade, boli ste úžasny a brutalne dobri, vtipny (par pozamenutich textov) aj vážny zároven (ked Edmund podrezal Adama) proste ste neprekonatelny, čo som vo Waguse nevydel som lepšiu skupinu ako vas ktori jazdili na konoch a aj ked Tadlánek z Normanmy ma super scénar ani zdaleka sa na vas nechita pretoze nema v skupine takých skvelich ludí ako ste vy, ste proste úžasny a bolo mi svami fajn aj ked budiček v sobotu o 2 v noci kvoli hadici ma trosku znicil :-D ale tak prezil som to a vsetko bolo fajn :-D, na hrade mi svami bolo fajn ste proste banda uzasnych ludi a kazdonocne posedenia na južnom opevneny u dobreho jedla a piva (či medoviny) a ešte lepšich ludi boli proste úžasne a dodávali mi energiu na fungovanie počas celého organizovania slávnosit :-D, pevne verim že nabuduci rok budem mat tu čest a možnsot vas opet privítat na našom Hrade.
S pozdravom Igelit.
PS: Tešim sa na vaše vystúpenie v Hradci Králove kde sa chistám na vas prist pozret.

Jozef 12.09:43 / 03. 08. 2009

Vcera sme boli s rodinou na hrade v Trencine - (16. Trenčianske historické a hradné slávnosti) - to co ste tam predviedli - KLOBUK DOLE - jednoducho PARADA. Dakujeme za pekny zazitok.
Dufam ze vas o rok opat v Trencine uvidime ;-)

adka 03.31:03 / 03. 08. 2009

luxuuus v tn na hrade aj na namesti..:-) parada..:-)

alena šmídová 23.20:39 / 02. 08. 2009

Ďakujeme za dnešné vystúpenie v Trenčíne.Videli sme vás minulý rok a vlastne kvôli vám sme prišli do TN aj tento rok z Piešťan.Ešte raz dík-boli ste skvelí-aj tie premiérové"malé výpadky textu":-)))

Péťa 22.55:54 / 02. 08. 2009

Sofia: Děkujeme, že si někdo všiml naší práce a ocenil ji, byť nejsme tak oslniví jako páni rytíři :-)

Katarina 22.18:48 / 02. 08. 2009

Ste famózny - len tak ďalej !

Sofia 21.43:32 / 02. 08. 2009

Presne tak, tešíme sa na Vás aj budúci rok :-) A podľa mňa boli najlepší panoši (hlavne malej Jiří :-) ), tí teda majú viacej práce ako rytíři. Tak veľa úspechov :-)

Celkem: 3312  
<< 112 | 113 | 114 | 115 | 116 >>

Dýmka je kus páchnoucího dřeva; na jednom konci je oheň a na druhém blázen.
-- Abraham Lincoln
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.