Last message:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Sranda závody

Aneb jak proběhla sobota

 

Víkend byl velice aktivní - na sobotu byly naplánovány sranda závody, konané namísto dlouhé roky plánovaného holčičího turnaje :)

Někteří (třeba Kačutka) vstávali v sobotu už v šest, aby stihli vykydat boxy a vyčistit koníky (dopadlo to tak, že Nash měl naondulovanou hřívu i ocas, Jack zešedivěl a takový Yukon byl celý pomalovaný :))

Zajišťující tým ve složení: Martin Slabák, Alča, Vlasta, Regie - ti dělali porotu, Tereza s Aničkou časomíry a já seděla z muzikou. Hodně se také o závody zasloužila Lůca, která původně měla jet závody, ale vzhledem k tomu, že Sandi se povedlo udělat si něco s nohou, tak šla pěšky a Kačutka taky, protože Yuki měl stejný problém (jen ta noha byla jiná. Holky se smály, že kdybychom ty dva rozřezali, dali bychom dohromady jednoho zdravého koně). Takže byly povýšeny (nebo poníženy? :-D) na KriplTeam, který závodníkům ukazoval, jak že to mají ty disciplíny správně jet.

 V deset začal zápis a krátce po jedenácté byla odstartována první disciplína - pole bending, neboli tyče, v našem případě stojky. První kolo bylo velice rychlé - z osmi závodníků byli čtyři z různých důvodů diskvalifikováni. Nakonec tedy bylo ustanoveno, že se pojede ještě druhé kolo a počítat se bude rychlejší čas. Díky druhému kolu vyhrát tuhle disciplínu šéf.

V podstatě to samé se stalo i u Barelů, kdy taková Dáda (na již zmíněném naondulovaném Nashovi) v prvním kole vypadla, ale ve druhém zajela skvěle a tak si dojela pro vítězství v téhle disciplíně.

Nejlepší byla třetí - dovednostní disciplína. Začalo to nastoupením na lávku, pak tažení pytle,  elko (projet krokem dopředu a procouvat), plachta, otočení o 180° ve čtverci, přenesení dvou tenisáků z bodu A do bodu B na lžičce, branka, couvání do "garáže" a průjezd bránou na které byly navěšené balonky a fáborky, z čehož měl asi největší radost Jack, ale nakonec to zvládl i on. :) Tuhle disciplínu vyhrál Kuba, protože jak Martin Slabák prohlásil: "Kuba byl vždycky na blbosti"

V celkovém pořadí pak vyhrál taťka (jako šéf), pak byla Dáda a třetí skončil Kubík 

P.S.: fotky co dělal brácha mají být v pátek, tak pak snad něco bude, možná i dřív, nebyl s foťákem jediný..:) 

 

Jen pro upřesnění - pořadí -

1. Honza, 2. Dáda, 3. Kubík, 4. Igelit, 5. Jirka, 6. Olda, 7. Martin, 8. Lada (ale bojovala statečně, já bych Jacka rozkrájela na kousky) :-). L.


Author: Vilvarin (21.51:09 / 31. 10. 2010)

Spory by netrvaly tak dlouho, kdyby chyba byla jen na jedné straně.
-- Francois De La Rochefoucauld
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.