Poslední vzkaz:
05. 09. 2016
18.58:20 - Ján Čačo
Dobrý večer! Milý pán, Ján Trunuček Môž...

Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.

Druhý příspěvek

Tak nám spáchali aktuality, paní Müllerová, chtělo by se zvolat slovy klasika. Zlí jazykové by dodali, že po roce od zadání. Ale nešť, jsou tady a jsem za ně rád. Děkuji Mazánku. Protože je ale všechno zlé pro něco dobré, měl jsem čas rozmyslet si literární formu, kterou sem budu přispívat. Myslím, že jsem na to přišel. Nechám to na momentálním rozpoložení a situaci.

Budu se tedy snažit psát sem přibližně pravidelně o tom, co se u nás stalo nového, co se nám povedlo, ale i to, co se nám nepovedlo.

Teď se tedy s kostce pokusím zrekapitulovat ten poslední půlrok, kdy jsme skončili s vystupováním a "zmizeli" vám z obzoru. Váš Tankred ..........................................................................................................................

.............................................................................................................

Uklidili jsme rekvizity a vybavení po posledním vystoupení sezony. Přišli geodeti a vytýčili nám půdorys nové stáje. Přijel bagr kopat základy. A zase odjel, protože měl velkou lžíci. To mě mělo varovat, že to nebude tak jednoduché. Odjel jsem pracovně do Ruska. Na 14 dní. Vrátil jsem se po 3 týdnech. Zámečníci navařili podpěrné sloupy bez ohledu na jejich délku a ořesnost usazení. Z Holandska jsme si přivezli nového koně, jmenuje se Dancer McCloud a je to Irský tinker. Neumí nic, takže bude ještě veselo. Oslavili jsme mnohé narozeniny a svátky. To my rádi. Napadl první sníh a zase roztál. Zámečníci navařili sloupy tam, kde měly být, ve správné délce, ale o 90° z osy. Všude kolem je bahno. Na novou stáj přivezli střešní konstrukci. Zjistili jsme, že máme jinou krytinu, než byla udělána konstrukce. Předěláváme tedy konstrukci. Máme brigádu a stavíme boxy, i když střecha není ještě hotová. Napadl další sníh a znovu roztál. Ovšem bahno roztálo taky. Je hotová střecha. Snažíme se pomalu trénovat na novou sezonu. Oslavili jsme Silvestr. Oslavu Nového roku jsme už radši vynechali. Klempíři nám udělali novou střechu a uzavřeli jsme štíty. Dodělali jsme strop a vrata. Koně jsme nastěhovali do nové stáje. A jak psal Mazánek, trochu jsme oslavovali, trochu jsme pili, trochu jezdili, netrénovali. Bahno je už úplně všude. S velkým uspěchem jsme uspořádali country bál, který zorganizovali někteří členové v čele s Evičkou. Děkujeme. Přežili jsme vichřici Emu a to bez újmy. Na Kladěruby se vrátila zima. Napadl sníh a zatím neroztál. Ovšem bahno je i pod sněhem. Už poněkolikáté si začínáme říkat, že bychom měli začít secvičovat vystoupení.


Autor: Tankred (11.06:19 / 26. 03. 2008)

Jediná společnost, kde člověk vydrží, je jeho vlastní.
-- Oscar Wilde
Hidden download of images (pre-loading): hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg hiddenImg
Skupina Honoris ukončila ke dni 4. 3. 2011 svou činnost.